Kaderimin Oyunu dizisi konusu

Kaderimin Oyunu dizisi konusu

352

Kaderimin Oyunu Dizisi Oyuncu Kadrosu

Star TV'nin büyük bir merak ve heyecanla beklenen dizisi Kaderimin Oyunu ile ilgili araştırmalar devam ediyor. Dizinin başrolünde Öykü Çelik, Akın Akınözü ve Sarp Apak'ın yer alacağı öğrenildi. NGM Medya'nın yeni dizisi için heyecan dorukta.

Kaderimin Oyunu Dizisi Yayın Tarihi

Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak'ın oturduğu yapımcılığını ise Nazlı Heptürk'ün üstlendiği Kaderimin Oyunu adlı yeni dizi yakında Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Kaderimin Oyunu Dizisinin Konusu

32 yaşında 2 çocuk annesi ve güzel bir kadın olan Asiye, çok küçük bir yaşta annesini kaybetmiş ve üvey annesiyle büyümüştür. Aradığı mutluluğu Cemal'le yakalayacağına inanınca henüz 17 yaşındayken kaçarak evlenmiştir. Asiye'nin 2. çocuğu Umut'a hamile olduğu dönemde kocası Cemal gittikçe içine kapanır ve girdiği bunalım sonucunda evi terk eder. Ardından zengin bir ailenin kızı olan Helin Demirhan'la tanışır. Helin ise deliler gibi aşıktır Cemal'e. Cemal'in aklında hala Asiye vardır ancak Helin hamile kalınca bir tercih yapar ve Helin'le birlikte zengin ve rahat hayatı seçer. 2 çocuğu için zorlu bir mücadeleye giren Asiye'nin hayatı ise Demirhan ailesinin müştelimatında büyüyen Mahir ile tanışmasıyla tamamen değişir.