Kadir Doğulu ekrana dönüyor!

Kadir Doğulu ekrana dönüyor!

687

Kadir Doğulu, Aşkın Tarifi dizisinin bitmesinin üzerinden neredeyse iki ay geçmesine rağmen hala herhangi bir projede yer almadı. Fakat şimdilerde yakışıklı oyuncunun adı yeni bir projeyle anılıyor.

Habere göre Kadir Doğulu yeni bir proje için görüşüyor. Başarılı oyuncunun yeni projesiyle ilgili herhangi bir bilgi yok. Ancak gelen bilgilere göre Kadir Doğulu’nun yeni projesi dijital olacak.

Kadir Doğulu'nun Hayatı

Kadir Doğulu 19 Nisan 1982'de Mersin'de doğdu. Okan Üniversitesi gastronomi bölümündeki kaydını oyunculuk nedeniyle dondurdu. İlk olarak 2010'da Kanal D'de başlayan ve ardından Star TV'de yayınlanan Küçük Sırlar dizisinin başrollerinden birini oynadı. 2011'de sona eren dizi ile oyunculuğa tam anlamıyla adım atmış oldu. Bundan önce Hande Yener'in Romeo şarkısının klibinde rol almıştır. Ardından sonraki televizyon sezonunda Show TV'de yayınlanan, Gani Müjde'nin yazmış olduğu Pis Yedili adlı dizide yine başrol oynadı. Ancak diziden ayrıldı ve FOX'ta başlayan ve ardından Show TV'de yayınlanan Fatih Harbiye adlı dizide Macit rolünü canlandırdı. 2015 yılının Şubat ayında Atv'de başlayan Sevdam Alabora dizisinde Gökhan rolünü canlandırdı. Kasım 2015'te Star TV'de yayınlanmaya başlayan Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizide Mehmet Giray Han'ı canlandırdı. 2016 yılında FOX'da yayınlanan "Bana Sevmeyi Anlat" adlı dizide "Alper" rolüne hayat vermiştir. Dizi 30 Ocak 2017'de sona ermiştir. Müzisyen ve modacı olan Kemal Doğulu'nun kardeşidir. Neslihan Atagül ile evlidir.