Kafalar Ekibinin Yeni Filmi ‘Kendinden Kaçan’ın Hazırlıklarına Başlandı!

Kafalar Ekibinin Yeni Filmi ‘Kendinden Kaçan’ın Hazırlıklarına Başlandı!

393

Ünlü Youtuber fenomenleri kafaların 2. filmi olan Kendinden Kaçan filmi için hazırlıklara başlanıldığı ve Kasım ayının başında sete çıkmaları bekleniyor.

Filmde Kafalar Ekibi Bilal Hancı, Atakan Özyurt, Fatih Yasin'in başrollerinde oynayacağı, Hakan Bilgin, Suat Sungur, Şinasi Yurtsever, Ruhi Sarı gibi tecrübeli oyuncularında ekibe eşlik etmesi bekleniyor.  
 

Filmin yönetmen koltuğunda Levent Türkan otururken, yapımı Black White Production'a ait. Kafaların başına gelen komik ve ilginç olayları konu eden filmin 2022 de vizyona girmesi bekleniyor.

Filmin yapımcılığını Akif Filmininde yapımcısı olan Harun Türk Yapıyor.

KENDİNDEN KAÇAK FİLMİNİN KONUSU

Atakan, Fatih ve Bilal gece gündüz bilgisayar oyunu oynayan gençlerdir. Bu tutkuları yüzünden hayatı kaçırmaktadırlar. Oyun oynarken eve giren çıkan insanlardan haberi yoktur kahramanlarımızın. Bu yüzden evlerinin yakınlarında meydana gelen bir hırsızlık suçu üzerlerine kalır ve hapse girerler.   Aksi bir kanıt sunamayan Atakan, Bilal ve Fatih kendilerine bir komplo kurulduğunu düşünürler. Atakan’ın sevgilisi Gözde de son ziyaretinde kendilerine birileri tarafından komplo kurulduğunu doğrular ve bir daha ziyarete gelemez. Hapishane müdürü Arif’in baskıları, hapishane ortamı ve mahkumlar üzerlerine üzerlerine gelir.  Atakan, Fatih ve Bilal kaçmaya karar verirler. Kendilerine kurulan komployu ancak bu şekilde ortaya çıkaracaklarını düşünürler. Birkaç başarısız denemenin ardından kaçarlar fakat kaçtıkların kaçacaklarına pişman olurlar. Kafalarındaki sorulara cevaplar buldukça kahrolurlar. Çünkü hiçbir şey düşündükleri gibi değildir…