Kafaların yeni sinema filmi

Kafaların yeni sinema filmi

5414

Kendinden Kaçak Filmi Oyuncu Kadrosu

Bilal Hancı

Bilal Hancı, 8 Eylül 1989 tarihinde Trabzon'da doğmuştur. Eğitimini İstanbul Üniversitesinde tamamladı. Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile tanışan Bilal Hancı, sosyal medyada paylaştıkları videolar sonrasında 26 Aralık 2014 tarihinde Youtube'da Kafalar kanalını açarak çok sevilen fenomenler arasında yer almışlardır.

Atakan Özyurt

Sosyal medyada çektikleri videolarla adını duyuran sosyal medya fenomenleri Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin “Kafalar” olarak tanınmışlardır. Atakan Özyurt, 31 Aralık 1993 tarihinde Ordu'da doğmuştur. Eğitimini Arel Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Bölümünde tamamlamıştır.

Fatih Yasin

Sosyal medya fenomeni, oyuncu, senarist. 1993 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimini Arel Üniversitesi Uluslararası Lojistik Bölümü'nde tamamlamıştır. Çektiği Vine'larla tanınan Farih Yasin üniversitede Atakan Özyurt'la tanışmış ve daha sonra birlikte çektikleri vine ile fenomen olma yolunda ilk adımı atmışlardır.

Eslem Akar

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Terakki Vakfı Okulları'nda tamamlayan Eslem Akar, hâlen Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencisidir. Kamera karşısına ilk kez 2011-2013 yılları arasında yayınlanan Sen de Gitme dizisinde canlandırdığı Elif karakteri ile geçmiştir.


Lale Başar

Lale Başar, 27 Ocak 1964 tarihinde Ordu'da dünyaya gelmiştir. 1986 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'ndan mezun oldu. Aynı yıl Bursa Devlet Tiyatrosu'nda göreve başladı. ... 2009'da Ankara Devlet Tiyatrosu'ndan emekli olan Lale Başar, yönetmen Kemal Başar ile evlidir.
 

Suat Sungur

Suat Sungur, 1 Mart 1961, Çivril Denizli doğumlu bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. 1979 yılında İzmir Gençlik Tiyatrosu kuruluş çalışmalarında bulundu. 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet konsevatuarı Tiyatro Bölümü'ne girdi. 1984'de Devekuşu Kabare'ye katıldı ve uzun yıllar bu kurumda çalıştı. Suat Sungur sayısız dizi ve film de yer almıştır.


Hakan Bilgin

Aslen Artvin, Arhavi'lidir. Asıl ismi Hasan Hakan Bilgin'dir. Ordu şehrimizde Ordu Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu'nda çalıştı. 1990 yılında İstanbul'a gelerek Ferhan Şensoy'un Ortaoyuncular tiyatrosunda çalışmaya başladı. 1996 yılına kadar çeşitli oyunlarda oynadı.


Şinasi Yurtsever

Sinasi Yurtsever, 23 Mayıs 1977 tarihinde Malatya'da doğmuştur. İzmir, Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk Bölümünden mezun oldu. 1997 ile 2000 yılları arasında yayınlanan Küçük İbo isimli dizide Selçuk karakteriyle tanındı.


Şevket Çapkınoğlu

1974 yılının Mart ayında dünyaya gelen Şevket Çapkınoğlu, balık burcudur. Maalesef doğum yeri bilgisine henüz ulaşamadığımız ünlü oyuncu aslen Trabzon’ludur, ayrıca sıkı bir Trabzonspor taraftarıdır. Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü mezunudur. Bugüne kadar bir çok sinema ve dizide rol almıştır.

 

Kendinden Kaçak Filminin Konusu

Yapımı Black White Production'a ait olan filmin oyuncu kadrosunda Kafalar ekibi, Hakan Bilgin, Şinasi Yurtsever, Şevket Çapkınoğlu, Suat Sungur, Lale Başar, Eslem Akar gibi başarılı isimlerin yer aldığı Kendinden Kaçak filminin konusu hakkında henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. 

 

Kendinden Kaçak Filmi Vizyon Tarihi

Kendinden Kaçak filminin, 2022 yılının Nisan ayında vizyona gireceğini tahmin etmekteyiz.