Kağıt Ev dizisi kadrosu açıklandı! Kağıt Ev dizisi konusu?

Kağıt Ev dizisi kadrosu açıklandı! Kağıt Ev dizisi konusu?

199

Nisan ayında Star TV’de ekrana gelecek olan dizi, kadrosu ile dikkat çekmekte. Başrolünde ilk olarak Erdal Beşikçioğlu’nun olduğu söylemleri ile dizi gündeme gelmişti. İsmi de henüz bir kaç gün önce belli oldu.

İddialı proje ile ilgili ayrıntılar da gelmeye devam ediyor. Son olarak diziye katılan bazı isimler de ortaya çıktı. Başrol kadın oyuncunun da Nur Fettahoğlu olduğu haberi, diziye olan ilgiyi şimdiden arttırdı.

O3 Medya imzalı dizinin kadrosu da şekillenmeye başladı. İsmi Kağıt Ev olarak belirlenen ve Erdal Beşikçioğlu ile Nur Fettahoğlu gibi iki ismi buluşturan dizinin hazırlıkları sürüyor.

Kadroya katılan iki isim daha dikkatleri çekmişti. Yasak Elma dizisinden kısa bir süre önce ayrılan Can Nergis ile, geçtiğimiz sezon sonunda Yasak Elma’ya veda eden Tuvana Türkay'da Kağıt Ev dizisinde rol alacak.

Dizinin oyuncuları arasına katılan başka isimler de ortaya çıktı. Diziye Çetin rolüyle Bülent Gültekin, Mert rolüyle Nejat Uygur, İnci rolüyle Tuğçe Aykut ve Melisa rolüyle Bulut Eker de katıldı.

Kağıt Ev dizisinin kadrosuna Cemre karakteriyle katılan bir diğer isim ise Helin Kandemir oldu.

 Şenol Sönmez’in yönetmenliğini yapacağı dizinin okuma provalarının da başladığı öğrenildi. Çekimlerin gelecek hafta başlaması planlanıyor.