Kefaret dizisinde karar verildi!

Kefaret dizisinde karar verildi!

215

 Fox TV ekranlarında izleyicilerle Pazar akşamları buluşmakta olan Kefaret dizisi, Teşkilat dizisi başladıktan sonra tüm dizilerde ciddi bir düşüş yaşandı.  Zeynep ve Sinan karakterlerinin mutlu anlarının dün akşam ekrana geldiği dizi, reytinglerde ise geçen haftaya benzer oranlar elde etti.

Kefaret dizisi 24. bölümüyle tüm kişilerde ve ABC1 gruplarında günü 5. sırada bitirdi. AB’de 10. olun Fox TV dizisi, tüm kategorilerde ilk 10 içinde yer alma başarısı göstermiş oldu.

Kefaret dizisinin 25.yeni bölümü 9 Mayıs pazar akşamı ekrana gelecek. 

İşte detaylar;

Huzurun hiç olmadığı, olayların bitmediği dizide birçok izleyici mutlu sahneler de görmek istiyordu. Sinan ve Zeynep’in aşkta mutlu sona ulaşmaları izleyicileri çok sevindirdi. Ancak 25. bölümde yeni sorunlar baş gösteriyor.

“Zeynep’in sadece huzur istiyorum” şeklindeki sözü, izleyicilerin de uzun süredir dizi için temennisiydi. Senarist de anlaşılan bu temenniyi duymuş ki, Zeynep de huzur istiyor.

Ahmet’in yaptıkları ise çocuklarına zarar veriyor. Oğlu, babasına çok sert konuşuyor. Arzu ise gizliden gizliye eve girmiş. Sude konusunda ise mahkemenin kararı heyecanla bekleniyor. Bakalım Sude’yi Zeynep sahiplenebilecek mi? Yoksa olaylar daha da çetrefilli bir hale mi düşecek?