Yılmaz Erdoğan’ın Yeni Filmi Kin için Netflix ile Anlaşıldı!

Yılmaz Erdoğan’ın Yeni Filmi Kin için Netflix ile Anlaşıldı!

693

 Yılmaz Erdoğan, Netflix Türkiye’nin yeni  filmi Kin’in başrolünde yer alacak. Kin filminde Erdoğan’a başarılı aktör Ahmet Mümtaz Taylan, Rüzgar Aksoy ve Cem Yiğit Üzümoğlu eşlik edecek. Filmle ilgili tüm detaylar haberimizin devamında...

Kanal D ekranlarında Çok Güzel Hareketler 2 ve TRT 2’de Öğrence isimleri programları sunan usta sanatçı Yılmaz Erdoğan, şimdilerde bir Netflix filmi için kolları sıvamış durumda. 

 

Şu an için hakkında oldukça kısıtlı bilgiye ulaşılan yeni BKM filmi, ortaya atılan ilk iddialara göre Kin adıyla platformda gösterilecek. Fakat projenin içeriği ve türü ile alakalı mevcut bilgiler epey az. Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlara göre izleyiciler, filmin ağır bir isme sahip olduğu gerekçesiyle Yılmaz Erdoğan’ı bu defa bir komedi rolünde değil, daha dramatik bir rolde görebileceğimizi öne sürüyor.

Aynı zamanda Yılmaz Erdoğan, Kin’in de oyuncu kadrosunda bulunan Ahmet Mümtaz Taylan ile daha önce Nuri Bilge Ceylan’ın Bir Zamanlar Anadolu’da filminde yer almıştı. Dolayısıyla sinefiller, dram da olsa komedi de olsa filmin izleyicileri yanıltmayacağından neredeyse emin gibiler. Çekimleri yakında başlayacağı tahmin edilen Kin filmi yüksek olasılıkla 2022 yılında Netflix’te yayınlanacak gibi görünüyor.