Kırmızı Kamyon dizisi ne zaman başlıyor? Konusu ve oyuncuları

Kırmızı Kamyon dizisi ne zaman başlıyor? Konusu ve oyuncuları

229

Show TV'nin yeni dizisi Kırmızı Kamyon'un yayın tarihi belli oldu. İtfaiyecilerin hayatını anlatan Kırmızı Kamyon dizisinde Görkem Sevindik, Ushan Çakır, Aslı Orcan, Deniz Hamzaoğlu, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat ve Melisa Akman başrollerde oynuyor. Türkiye televizyonlarında daha önce işlenmemiş bir hikayeyi seyirci ile buluşturacak olan Kırmızı Kamyon ne zaman başlıyor?

Dram ve aksiyonu bir araya getiren hikayesiyle ekranlara damga vurmaya hazırlanan Kırmızı Kamyon, kahraman itfaiyecilerin hayatlarını ve zorlu mücadelelerini anlatarak Türkiye'de daha önce yapılmamış bir işe imza atacak.Kırmızı Kamyon dizisi, 31 Mart Çarşamba akşamı ekran yolculuğuna başlıyor.


Sema Ergenekon'un senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği; 'Kırmızı Kamyon'un oyuncu kadrosunda; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır buluşuyor.

Kırmızı Kamyon 31 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00'de Show TV'de!