Kırmızı Oda dizisinin sezon finalinde gözyaşları var

Kırmızı Oda dizisinin sezon finalinde gözyaşları var

244

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran ‘Kırmızı Oda’ 42. bölümü ile 18 Haziran Cuma akşamı TV8’de olacak.

Merakla beklenen dizinin 42.bölümünde yaşanacaklarla ilgili detayları haberimizin devamında bulabilirisiniz:

Mitra (Melisa Aslı Pamuk), otelin devir işlemlerinden sonra babasının aşkıyla tanışmaya gelip karşısında kendisini bulan Zafer’in yaşadığı şoku Doktor Hanım’a anlatır. Zafer (Yiğit Özşener), eşi Nihal’e aşık olduğunu sevinç içinde Doktor Hanım’la paylaşırken, diğer yandan da babasının Mitra ile ilişkisi olduğunu öğrendikten sonra hayata karşı bakış açısının nasıl değiştiğini açıklar.

Zafer’le yeniden başlamanın heyecanını yaşayan Nihal (Esra Ronabar), hayatındaki değişimin doğurduğu güzel sonuçları Doktor Hanım’la paylaşarak ona teşekkür eder.

Sadi (Erkan Petekkaya), sıfırdan bir hayat kurmaya çalıştığını, Miço’ya çok duygulanacağı bir teklif götürdüğünü Doktor Hanım’la paylaşırken mutluluk gözyaşları döker. Sadi’nin eşi Azra (Deniz Uğur), Doktor Hanım’la tanışmak için kızlarıyla birlikte kliniğe ziyaret gerçekleştirir.

Doktor Hanım’ın kapısını çalan sürpriz isim ise herkesi şaşırtacak.