Kırmızı Oda Psikiyatrist (Binnur Kaya) Hastalığı Derdi Hikayesi Nedir?

Kırmızı Oda Psikiyatrist (Binnur Kaya) Hastalığı Derdi Hikayesi Nedir?

384

Tv8 ekranlarındaki yeni dizi Gerçek Hikayelerden olan  Kırmızı Oda dizisindeki Psikiyatristin (Binnur Kaya) Hastalığı ne Derdi Hikayesi gizemi  Nedir? çok merak ediliyor. Herkesin derdine çare olmaya çalışan gizemli psikiyatrist kendisi neler yaşadı nasıl bir hayatı oldu neler saklıyor hangi gizemleri barındırıyor herkes bunu çok merak ediyor. Biz de bu konumuzda Kırmızı Oda gizemli  Psikiyatristinin     problemi, hikayesi ne onu sizlerle paylaşalım istedik.Kırmızı Oda Psikiyatrist (Binnur Kaya) Hastalığı Derdi Hikayesi

Kırmızı Oda Psikiyatristin (Binnur Kaya) Hikayesi Nedir?

Kırmızı Odaya gelen herkesin bir hikayesi hüzünlü bir geçmişi, çocukluğunda yaşadığı problemleri var. Acaba klinikteki psikiyatristin ne derdi, nasıl bir problemi, hikayesi var, neler saklıyor yakını olanlardan, kendisi, ailesi ve geçmişi merak ediliyor. Belli yaşanmışlıkları çok ama   Kırmızı Oda Psikiyatristinin sakladığı hastalığı, derdi ,hikayesi ne olabilir, kimseye demediği bir tek doktorunun bildiği gerçek ne, bir hastalık mı var yoksa başka bir derdi mi var?Kırmızı Oda Psikiyatristinin yaşamı gizemi Hikayesi

Kırmızı Oda Psikiyatristinin Hastalığı Derdi Hikayesi

Kırmızı oda dizisinin 3. bölümünü 18 Eylül 2020 cuma akşamı izledik. Tv8 de yayınlanan dizi yine izleyenleri hüzünlendirdi. Bu kez Meliha ve Mehmet’in hikayesinde yeni hikayeler gördük. Alya değil bu kez psikiyatri ön plana çıktı. Yalnız bir yaşam süren Kırmızı Oda dizisinin klinik psikiyatri doktoru herkese umut oluyor ama kendisine çare bulabilecek mi? Onun hikayesi herkesten zor, herkesten daha hüzünlü. Güzel bir iş yeri var, çalışanları var, arabası var, şoförü var, ama o mutlu mu?

Son bölümde psikiyatrist doktorunu aradı ve sordu. Doktorla görüşmesinin detayları yeni bölümde izleyeceğiz ancak görünen o ki herkesin umut aradığı, derdini paylaştığı Kırmızı Oda dizisinin psikiyatri doktoru da bir hastalığı, problemi, hikayesi var. Herkes Kırmızı Oda Psikiyatrist (Binnur Kaya) hastalığı, problemi, hikayesi nedir? Herkes soruların cevabını merak ediyor. Sizce herkese çare olmaya çalışan, Meliha’nın dertleriyle dertlenen, Mehmet’e ailesinden görmediği büyüklüğü yapan psikiyatri doktorumuzun derdi hastalığı problemi ne, nasıl bir hikayesi var, yaşantısında gizlediği gizemler neler?

Kırmızı Oda Psikiyatrist Nasıl Bir Karakter?

Kırmızı Oda dizisinde baş rol olarak psikiyatrist rolünde izleyicilerin karşısına çıkan Binnur Kaya rolünü çok iyi oynuyor. Tv8 de Kırmızı Oda dizisinin izleyenler tarafından çok beğenilen oyuncunun yaşamı da izleyenler tarafından merak ediliyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dizisinde psikiyatrist karakteri ile karşımıza çıkan Binnur Kaya dizide zor günlerden buralara gelmiş, herkesi dinleyen anlayan, hastalarının derdi ile dertlenip üzüntülerine ortak olmaya uğraşan başarılı bir psikiyatri doktorunu canlandırıyor. Ancak kendisinin problemi de çok büyük ama bunu kimseye belli etmemeye uğraşan bir karakteri oynuyor.

Kırmızı Oda Psikiyatristi Binnur Kaya Kimdir?

Binnur Kaya 19 Nisan 1972'de başkent Ankara’da doğdu. Dizi ve tiyatro oyuncusudur. Elazığlı olan Binnur Kaya 1995'de Bilkent Üniversitesi'nde Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü okudu. Daha sonra uzun yıllar farklı tiyatrolarda sahne alan Binnur Kaya ilk televizyon deneyimini Kaynanalar dizisiyle yaptı. İki yıl boyunca komedi içerikli Avrupa Yakası dizisinin kadrosunda yer alan oyuncu çok dizi ve filmde rol almıştır.