Kuruluş Osman’a üç oyuncu daha katıldı!

Kuruluş Osman’a üç oyuncu daha katıldı!

456

Önümüzdeki günlerde üçüncü sezonuyla ATV ekranlarına gelmeye hazırlanan Kuruluş Osman dizisi oyuncu ekibine katılan genç oyuncularla dikkat çekiyor.

Türkiye’de reyting rekorları kıran Kuruluş Osman dizisi üçüncü sezon için gün sayıyor. 65. bölümüyle çok yakında ATV ekranında izleyiciyle buluşacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli’nin oğlu Ömer’i canlandıran 22 yaşındaki Can Bartu Arslan yeni sezonda Kuruluş Osman’da rol alacak.


Kuruluş Osman’a Can Bartu Arslan’dan sonra üç genç oyuncu daha katıldı. Genç oyuncular Melis Gürhan, Gizem Kala ve Burak Alp Yenilmez’in katılım duyurusu Bozdağ Film’in sosyal medya hesabından yapıldı.


İlk oyunculuk deneyimini Dila Hanım dizisiyle yaşayan Melis Gürhan, ardından Avlu’da rol almıştı. Melis Gürhan, son olarak Mucize Doktor’da Duygu karakterini canlandırmıştı.

1991 doğumlu Burak Alp Yenilmez ise Kınalı Kuzular sinema filmi ve Dur Yolcu isimli dizide rol aldı. Yenilmez 2016 yılında vizyona giren Sevdam Gözlerinde Kaldı sinema filmindede Zafer karakterini canlandırmıştı.

28 yaşındaki Gizem Kala da yeni sezonda Kuruluş Osman’da rol alacak genç isimlerden bir diğeri. Ölene Kadar, Can Kırıkları, Yasak Elma dizilerinde rol alan Kala, 2020 yılında rol aldığı Babil dizisinde Nehir karakterini canlandırdı.