Kutsi ve Hande Doğandemir'in Yeni Dizisi Annemizi Saklarken‘in konusu?

Kutsi ve Hande Doğandemir'in Yeni Dizisi Annemizi Saklarken‘in konusu?

349

Annemi Saklarken dizisinin çekimlerine başlandı. Sete çıkan Annemi Beklerken dizisi, yayın tarihi ile ilgili açıklama yaptı. Annemi Saklarken dizisi hangi kanalda yayınlanacağını henüz seçmedi. Dizinin kanalı, yayın tarihi ve günü belli olduğunda sitemizde bilgi vereceğiz.

Annemizi Saklarken Dizisi Konusu

Annemizi Saklarken dizisinin ana karakterleri Handan ve Dündar'dır. Handan ve Dündar'ın arasında başlamaması gereken bir aşkın başlamasıyla herkesin hayatının nasıl değiştiği ve tepetaklak olan hayatlarını anlatmaktadır. Daha çocuk yaştayken hamile kalan ve anne olan Handan yani Hande Doğandemir'in sonrasında 2 çocuğunun daha olmasıyla hayatının nasıl evrildiğini göreceğiz. Üç çocuk annesi Handan, Nişantaşı'nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalışmaktadır.

Çalıştığı moda atölyesine müşteri olarak Dündar yani Kutsi ve Dündar'ın karısı Zerrin'in gelmesiyle her şey başlayacaktır. Zerrin ve Dündar Demir'in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provası için Handan'ın çalıştığı moda atölyesine gelip gitmeye başlarlar. Bu gelip gitmeler sırasında Handan ve Dündar arasında bir çekim başlar. Dündar'ın dikkatini çekmeyi başaran Handan ile Dündar arasındaki etkileşim yavaş yavaş artmaya başlayacaktır. Zerrin ve Dündar'ın evlilik yıldönümü partisinden sonra ise her şey değişecektir.

Annemizi Saklarken Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kutsi ve Hande Doğandemir’in başrolü paylaştığı Annemizi Saklarken dizisinin oyuncu kadrosunda pek çok başarılı isim yer alıyor. Kutsi ve Hande Doğandemir dışında yer alan oyuncular; Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür Daniel Foster ve Güngör Bayrak gibi çok sayıda başarılı ve sevilen isim yer alıyor.