Maraşlı dizisinde büyük şok!

Maraşlı dizisinde büyük şok!

273

Atv’de ekrana gelen TİMS&B imzalı Maraşlı dizisinde, dün akşam izleyiciyi şoke eden gelişmeler oldu!  Alina Boz ve Burak Deniz’in oynadığı dizinin son yayınlanan bölümünde 3 ana karakterin birden diziye veda etmesi herkesi şoke etti!

Savaş, Necati hakkında büyük bir gerçeği Aziz’den öğrendi. Necati’nin aslında kendi kardeşi olmadığı bilgisi üzerine Savaş’ın intikamı da acı oldu! Türeller’den babasının ölümünün intikamını almak isteyen Savaş sonunda Aziz ve İlhan’ı elleri bağlı sandalyede otururkwn bıçakladı.

Savaş’ın “Aziz DNA testi yaptırmış yıllar önce, sen Ömer’in oğlu değilsin” sözleri üzerine büyük şok yaşayan Necati, inanmadı. Savaş, tam onu vuracakken, Suat tarafından kurtarıldı.

Hızla eve gidip kasayı açıp DNA raporunu gördü ve Aziz’in babası olduğunu öğrendi. Savaş’ın elindeki babasını ve kardeşi İlhan’ı kurtarmak için Maraşlı ile harekete geçti.

Ancak olay yerine gittiklerinde Savaş ikisini de öldürmüştü. Polisler olay yerine geldiğinde Maraşlı, elinde bıçakla Savaş’ın adamını öldürdükten sonra yakalandı.

Olay yerindeki her şey, suçu Maraşlı’nın üzerine yıkmak için ayarlanmıştı. Maraşlı, tutuklandı ve müebbet hapse mahkum oldu.

 Necati yaptıkları karşısında vicdan azabıyla kendisini astı. Böylece Maraşlı dizisine 18. bölümde 3 önemli karakter veda etmiş oldu.

İlhan’ı oynayan Cemil Büyükdöğerli, Aziz’e hayat veren Kerem Atabeyoğlu ve Necati’yi oynayan Serhat Kılıç diziden ayrıldılar.

Şimdi hikayenin bundan sonrası için büyük bir sürpriz bekliyor izleyici! 

Maraşlı, üzerine atılı suçtan nasıl kurtulacak? Pek çok karakter diziye veda ettiği için devamında nasıl olaylar izleyiciyi bekliyor, şimdiden merak ediliyor.