Masumiyet dizisinde izleyiciyi heyecanlandıracak olaylar yaşanıyor!

Masumiyet dizisinde izleyiciyi heyecanlandıracak olaylar yaşanıyor!

232

Fox TV ekranlarında izleyicilerle çarşamba akşamları buluşmaya devam eden Masumiyet dizisinin ilk 6 bölümlük performansı izleyicileri kendine mıknatıs gibi çekmişti…

Kadına şiddet üzerine kurgulanan ve farkındalık yaratmayı da başaran dizinin hikayesi çok güçlü. Zaten Hülya Avşar da hikayenin gücünü görünce yapımda rol almayı kabul ettiğini söyleyerek, projenin ne kadar güçlü olduğunu anlatmıştı.

Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ’un da başrolünde yer aldığı Masumiyet dizisinde Ela ve İlker Ilgaz arasında yaşananlar izleyicileri derinden sarsmaya devam ediyor. Öldü sanılarak sokağa bırakılan ve büyük bedeller ödeyen Ela’nın adalet arayışında, annesi Bahar da ona sonuna kadar destek oluyor.

Ancak kadına şiddet suçu işleyen İlker’in bu işten sıyrılması için annesi Hale de elinden geleni ardına koymuyor ve tüm gücünü kullanıyor. Dizinin 7 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 7. bölümünde de yine etkileyici anlara şahitlik edeceksiniz. Fragmanda verilen mesaj ise ilgi çekici: “Öyle bir şey yapacağız ki, deprem etkisi yaratacak.”

İşte bu sözler Masumiyet dizisinin 7. bölümünde çok çarpıcı olayların yaşanacağını anlatıyor. İlker’in Ela’ya aşık olmaya başladığı da geçtiğimiz bölüm kendini göstermişti. Bu durumun daha da ateşli bir şekilde devam edeceğini de yeni bölümde göreceksiniz.

Masumiyet dizisi, her çarşamba saat 20.00'da Fox TV'de!