Masumlar Apartmanı dizisinde ayrılık iddiası var!

Masumlar Apartmanı dizisinde ayrılık iddiası var!

449

Masumlar Apartmanı dizisinin ikinci sezonunda genç oyuncu Melisa Şenolsun ekibe dahil oldu. Üniversite öğrencisi Rüya’yı canlandıran Şenolsun, bir türlü İnci’nin yerini tutamadı. İzleyici Rüya karakterini sevmezken, Melisa Şenolsun’un gelişi reytinglere de olumlu bir etki göstermedi.

Bunun üzerine Melisa Şenolsun’un diziden ayrılacağı öne sürüldü. Habere göre son haftalarda Masumlar Apartmanı dizisinin reytinglerindeki çarpıcı düşüş dikkat çekiyordu. Bunun üzerine senaristler senaryoda değişikliğe gitti ve Rüya’yı hikayeden çıkarmaya karar verdi.

Rüya’nın yerine Han’ın eski nişanlısı Ceylan hikayeye girecek. Ceylan’ı da Aslıhan Gürbüz canlandıracak. İzleyiciler tarafından Gürbüz’ün Masumlar Apartmanı’na girişi çok olumlu karşılandı. Masumlar Apartmanı, uzun süredir ekranlardan uzak olan Aslıhan Gürbüz’ü yeniden hayranlarıyla buluşturacak.

ASLIHAN GÜRBÜZ KİMDİR?

Gürbüz, 16 Şubat 1983 tarihinde fabrikada memur olan Eskişehir Seyitgazili Turgut Gürbüz'ün kızı olarak İstanbul'da dünyaya geldi. Ayhan adında bir kardeşi vardır.

5,5 yaşında ailesiyle beraber İstanbul'dan İnegöl'e taşınan oyuncu ilk, orta ve lise öğrenimini burada tamamladı. Meslek lisesinde bilgisayarlı muhasebe okuduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümünden birincilikle mezun oldu.