Masumlar Apartmanı dizisinde ayrılık olacak mı?

Masumlar Apartmanı dizisinde ayrılık olacak mı?

202

Salı akşamları TRT1’de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi, sezonun en çok konuşulan projelerinin başında geliyor.

Safiye, Gülben, Han ve İnci ile birlikte Hikmet ve Neriman karakterleri de dizinin hikayesinde ana unsurlar oldular. Başta en çok Safiye dikkat çekse de karakterlerin tek tek derinliğine inilmeye başlandı.

Diziye gelen bir başka karakter daha vardı ki haftalar boyunca izleyicinin heyecanla ve merakla beklediği sahnelerde yer aldı. 

Tansel Öngel’in hayat verdiği Naci, diziye gelmesiyle birlikte büyük bir değişimin fitilini de ateşledi. Neredeyse 20 yıldır evinden tek bir adım atmamış olan Safiye’yi dışarı çıkarmayı ve kalbini biraz olsun yumuşatmayı başaran tek kişi olarak ciddi bir gelişme kaydetmesini sağladı.

Naci karakteri aslında Han’ın tüm karşı gelmelerine rağmen, ailenin hayatındaki bir kırılma noktasını da tetikledi. Gidişiyle de Safiye’yi derin bir yalnızlığa itti. Ağır hasta olan Naci’nin öleceği düşünülüyordu ama Han, ablasının onun ölümüne şahit olup daha da büyük travmalar yaşamaması için Naci’yi gitmeye ikna etti.

Tansel Öngel’in dizi ile anlaşması 13 bölümdü fakat hikaye sevilince devam etti. Ancak geçtiğimiz haftalarda da Ankara’ya kızının yanına gitmesiyle şimdilik hikayeden çıktığı ifade edildi.

Son gelen bilgiye göre, Tansel Öngel ile yapılmış yeni bir anlaşma şu an itibari ile yok! Dizinin yapımcı firması OGM Pictures, Tansel Öngel ile görüşmede.

 Tansel Öngel’in, Masumlar Apartmanı’ndaki Naci’yi oynadıktan sonra yeniden gündeme gelmesiyle birlikte farklı yapımcılardan da oyuncuya teklif gitmiş.

Tansel Öngel başka bir projeyi kabul ederse, Masumlar Apartmanı dizisine geri dönmesi şu aşamada mümkün olmayacak!

Eğer Naci’yi oynamaya devam kararı verirse de önümüzdeki günlerde yeniden diziye dönmesi söz konusu. Hikaye de ona göre şekillendirilecek…