Masumlar Apartmanı dizisine yeni bir karakter geliyor!

Masumlar Apartmanı dizisine yeni bir karakter geliyor!

391

Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah’ın rol aldıkları Masumlar Apartmanı dizisi, dün akşam 35. bölümüyle ekrana geldi.

Masumlar Apartmanı, dün akşam yine izleyenleri ekran başına kilitledi. Tansel Öngel’in oynadığı Naci’yi tedavi olmaya ikna edemeyen Safiye, son çare olarak eski karısını ve kızını çağırdı.

Gülben ve Esat aşkı ise, izleyicinin en sevdiği bölümlerden. Gülben’in saf haliyle Esat’la yaşadığı aşka hala inanamaması, izleyicinin de bu naif karakteri her geçen gün daha çok sevmesini sağlıyor.

Esat’ın Gülben’i mutlu etmek için elinden geleni yapmaya çalışmasına, İnci ve Han da büyük destek veriyorlar. Esat ve Gülben’in böyle giderse yakında evlenmeleri de mümkün!

Diziye Uğur Uzunel’in hayat verdiği Esat’ın annesi geliyor!  Esat’ın annesini usta oyuncu Tülay Bursa canlandıracak…

1958 doğumlu Tülay Bursa dizi, sinema, tiyatro oyuncusu ve seslendirme sanatçısıdır. İlk, orta ve lise eğitiminin tamamladıktan sonra 1977 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Mezuniyetinin ardından Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü’ne girdi. Sahne alşdığı oyunların dışında Aramızda Kalsın, Umutsuz Ev Kadınları, Kalbim 4 Mevsim, Musallat 2, Sırat, Asi, Erkekler Ağlamaz, Ihlamurlar Altında, 1 Erkek 1 Kadın, Baba Candır yapımlarında rol almıştır.