Menajerimi Ara dizisinden kötü haber geldi!

Menajerimi Ara dizisinden kötü haber geldi!

447

Pazar akşamları yayınlanmakta olan Menajerimi Ara dizisinin akıbeti çok merak ediliyordu…  Menajerimi Ara’nın Teşkilat’ın başlamasından sonra Pazar günleri çok düşük oranlara kadar gerilediği biliniyor.

Artık kabul edilmesi gereken gerçek, dizinin reytinglerini yükseltmesi mevcut şartlarda çok zor… Yani bu kötü haber dizi her an final yapabilir…

Ancak  Star TV’nin hala yapımın arkasında durduğu ortaya çıktı. Çünkü maliyetleri düşük ve kanal gelir elde etme noktasında da diziden memnun. Durum böyle olunca da reytingleri çok düşmüş olması şimdilik ön planda tutulmuyor.

Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu da Menajerimi Ara ile ilgili bir yazı kaleme aldı. Dizinin akıbetini sorgulayan Koloğlu, şöyle yazdı.

“Ne olacak ‘Menajerimi Ara?’ Kulağıma gelen, kanal arkasında duruyor. “Bütçesi uygun” diyorlar. “Reyting düşük ama ürün yerleştiriyoruz yani reklam geliri tatminkâr ve en önemlisi seveni çok.”

Duyduğum, yaz aylarında diziyi devam ettirmek istiyorlar. Yani bir 13 bölümü daha çıkarmak. Yeni sezonda ‘bırakırsak yıpranır’ görüşü hakim. Bu yaz gidecek ve final yapacak, şahsi görüşüm.” ifadesinde bulundu.