Menajerimi Ara dizisinin reytingleri çok iyi!

Menajerimi Ara dizisinin reytingleri çok iyi!

143

Star TV ekranında 3. bölümü yayınlanan Menajerimi Ara dizisi, 8 Eylül Salı akşamı yine başarılı bir performans ortaya koydu. İlk 3 bölümü sonrasında izleyicisini yakaladığı gözlemlenen dizinin tutmuş olması kanal ve oyuncular adına çok önemli bir başarı…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Ramo dizilerinin de önümüzdeki haftalarda yayınlarının başlaması ile birlikte Salı günleri büyük bir rekabete sahne olacak. Ancak Menajerimi Ara dizisi şimdiden önemli bir adım atmış durumda…

Dizinin üçüncü bölümü TOTAL’de 4.77 izlenme oranı, 13.75 izlenmeye payı AB’de 6.66 izlenme oranı, 17.77 izlenme payı ve 20+ABC1’de 5.99 izlenme oranı, 15.79 izlenme payı ile 100 program arasında en çok izlenen dizi oldu. Genel sıralamada ise Menajerimi Ara tüm kategorilerde MasterChef Türkiye’nin ardından ikinci sırada kendisine yer buldu.

 

Menajerlerin karmaşık dünyalarının iç yüzünün, oyuncularla olan ilişkilerinin ve sektöre hakim olan rekabetin seyircide tebessüm yaratan bir dille yansıtıldığı Ay Yapım’ın bu sezonki iddialı projesi ‘Menajerimi Ara’ 3.bölümüyle yine izleyicileri ekran başına kilitledi. Bölümün hemen ardından yayınlanan 4. Bölüm tanıtımda ise Melisa Şenolsun ve Edis’in komik anları yeni bölüm hikayesi için şimdiden merak uyandırdı.

Beğenileri toplayan renkli bir bölümün ardından yayınlanan 4.bölümün tanıtımındaki Melisa Şenolsun ve Edis sürprizi seyircinin beklentilerini zirveye taşıdı. İkiliyi bir dizi setinde anlaşamayan iki oyuncu olarak izleyeceğimiz yeni bölümde menajerleri Feris (Canan Ergüder) ve Çınar (Fatih Artman) ikilinin arasını düzeltmek için büyük çaba gösterirken, Dicle (Ahsen Eroğlu) ve Barış (Deniz Can Aktaş) cephesinde yine sular durulmayacak. Barış’ın verdiği sözü tutamaması ve Dicle’nin ona ihtiyacı varken yanında olmaması Dicle’yi büyük hayal kırıklığına uğratacak.

Loading video

Edis ve Gülşen’in birlikte seslendirdiği yeni şarkısı ‘Nirvana’nın kullanıldığı yeni tanıtımın en dikkat çeken sahnelerinden biri de Feris’in Kıraç’a tokat attığı sahne oldu. İş arkadaşlarıyla anlaşmayı bir türlü beceremeyen Kıraç yine hırsından ötürü bütün arkadaşlarını karşısına alacak ve ajansta büyük bir kriz yaşanacak.

Menajerimi Ara dizisinin reytingleri çok iyi! 1

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan ve her bölüm diziye konuk olan birbirinden ünlü isimlerle dinamik bir kadro ve dopdolu bir hikaye sunan ‘Menajerimi Ara’nın yönetmenliğini Ali Bilgin üstlenirken, bu göz dolduran hikaye Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’a ait. ‘Menajerimi Ara’, her Salı akşamı saat 20.00’de Star TV’de izleyici karşısına çıkıyor.

 

Kaynak: Televizyon Gazetesi