Menajerimi Ara’nın final bölümü sürpriz ismi kim?

Menajerimi Ara’nın final bölümü sürpriz ismi kim?

221

Yıldızlar ve menajerler dünyasının hiç bilinmeyen yanlarını izleyiciyle buluşturan, Menajerimi Ara dizisi pazar akşamı yayınlanacak bölümle ekranlara veda ediyor.

Menajerimi Ara dizisinin son bölümünün konuğu ise genç oyuncu Emre Bey. 24 yaşındaki oyuncu en son rol aldığı Sol Yanım dizisiyle adını duyurmuştu.

Pazar akşamı yayınlanacak 45. bölümüyle final yapacak dizinin son bölümünün tanıtımı yayınlandı.

Tanıtımda; her türlü zorluğun üzerinden el ele vererek gelen Ego Ajans menajerleri ve asistanları, son kez bir proje için ajansın sahibi Ceyda’ya karşı savaşıyor.

Bu çetin savaşın galibinin kim olacağı merakla beklenirken Kıraç’ın söylediği sözler ve Ego Ajans menajerlerinin ve asistanlarının ajanstaki eşyalarını toplaması ise kafaları karıştırıyor. Dicle (Ahsen Eroğlu), Barış’ı (Deniz Can Aktaş) setinden kaçırarak ona sürpriz yapmaya hazırlanırken uzun bir sürenin ardından genç aşıkların aralarının düzelmesi ise gözlerden kaçmıyor.

Büyük bir beğeniyle izlenen, özellikle Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş’ın canlandırdığı Dicle ve Barış arasındaki romantizm dolu aşkla izleyicinin kalbinde özel bir yer edinen dizinin finali bayram tatili nedeniyle iki hafta öne çekilmişti.

 Menajerimi Ara, final bölümüyle pazar akşamı saat 20.00’de Star TV’de!