Mucize Doktor’dan aniden gönderilen iki ünlü isim eski dizilerine rakip oldu

Mucize Doktor’dan aniden gönderilen iki ünlü isim eski dizilerine rakip oldu

162

Fox TV’nin sevilen dizisi Mucize Doktor, 28 bölümlük ilk sezonunda çok başarılı bir performans sergilemişti. Dizinin ekibinde yer alan isimler ise daha geniş hayran kitlelerine ulaşma imkanı elde etmişti. Mucize Doktor dizisi hem tüm oyuncu kadrosu için hem de Fox TV için adeta bir nimet.

 

Dizinin ekibinin de kendi içlerinde dostluk ve arkadaşlık içinde oldukları da biliniyor. Mucize Doktor, birçok oyuncunun kadrosunda yer almayı arzu ettiği yapımlardan birisi konumuna geldi.

 

Dizide Kıvılcım karakterine hayat veren Özge Özder, en kötü karaktere hayat veriyordu. Ancak Kıvılcım’ın da bu kötülüğünün ardından kendince haklı gördüğü sebepleri vardı. Dizinin bir anlamda kötü ihtiyacını karşılayan Kıvılcım, ikinci sezonda olmayacak…

 

Haziran ayında Mucize Doktor dizisinin 2. sezon konsepti ortaya çıktığında Özge Özder’in kadroda yer almadığı ortaya çıktı. Bir de yeni katılan Merve Dizdar’ın ekip ile ilişkisi kesilmişti. Bu iki ünlü isim yeni sezonda yeni dizileriyle Mucize Doktor’a rakip olmaya hazırlanıyor.

 

Özge Özder, Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Sadakatsiz isimli dizinin kadrosuna katıldı.

 

Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un başrolünde yer aldığı Sadakatsiz, psikolojik bir gerilim yapımı. BBC’nin Doktor Foster dizisinden uyarlanıyor…

 

Merve Dizdar ise yeni sezonda TRT1 ekranlarında çok merak edilen Çöp Apartmanı isimli dizinin kadrosuna dahil oldu.

 

Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ile birlikte başrolde yer alan Merve Dizdar için Mucize Doktor’dan gönderilmek, kariyeri için yeni bir kapının açılmasını sağlamış oldu.