Mucize Doktor dizisinden şok ayrılık!

Mucize Doktor dizisinden şok ayrılık!

230

Mucize Doktor dizisinin yeni bölümünde bir oyuncu eksilecek...

Adil karakterine hayat veren Reha Özcan’ın yapıma veda edeceği geçtiğimiz hafta gündeme düşmüştü. Ancak nasıl bir veda yaşanacağı bilinmiyordu. Ali Vefa’yı muhbir olarak kullanan Vuslat’ın adımları ve yaptıkları Adil’i çıldırtacak ve olayların da fitili ateşlenecek. Adil’in Vuslat’a karşı hamlesi ne olacak, merakla bekleniyor. Ancak Reha Özcan’ın ayrılacağı düşünülür ise bu hamle boşa da çıkabilir.

4 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak olan Mucize Doktor’un 48.bölümünde Adil karakterinin hastaneden ayrılması bekleniyor. Dolayısıyla Reha Özcan’ın rolü de bitecek.

 

Mucize Doktor dizisinde bu ayrılık ile herkes şoke olacak! 7

Peki 48. yeni bölümde neler yaşanacak? İşte detaylar: Ali, Vuslat’ın omuzlarına yüklediği muhbirlik görevi altında ezilmektedir. Bu sırada yeni yönetimden zarar gören Tanju ve Beliz gibi birçok kişi Vuslat’a karşı gizliden gizliye diş bilemekte ama kimsenin elinden bir şey gelmemektedir.

Baskıya daha fazla dayanamayan Ali sonunda muhbirlik yapar ve Ferman’la araları açılır. Ali’nin yaşadıklarına daha fazla kayıtsız kalamayan Adil, ilk kez Vuslat’a karşı bir girişimde bulunur. Ama Vuslat’ı indirmek hiç de kolay olmayacaktır.