Netflix’in Tolga Karaçelik ve Kıvanç Tatlıtuğ’u Bir Araya Getiren Yeni Dizisi

Netflix’in Tolga Karaçelik ve Kıvanç Tatlıtuğ’u Bir Araya Getiren Yeni Dizisi

266

Tolga Karaçelik’in yönettiği, Kıvanç Tatlıtuğ’un denizaltında görev alan bir araştırmacıya hayat verdiğ Netflix'in yeni dizisinde Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Onur Ünsal gibi isimler de yer alıyor.

Adı henüz belli olmayan, şimdilik “Bir Denizaltı Hikâyesi” adıyla anılan proje için hazırlıkların hız kazanmasıyla birlikte, yeni detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Ayrıca dizi ekibini bir arada gördüğümüz ilk görseller de sosyal medya da hızla yayılmaya başladı.

Başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı, yönetmenliğini ise Tolga Karaçelik’in üstlendiği aksiyon-macera türündeki dizinin yazar kadrosunu Jason George önderliğinde Atasay Koç, Cansu Çoban ve Sami Berat Marçalı yer alıyor.

Konusu

 OGM Pictures yapımcılığında hayata geçecek olan dizi, denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman’ın hikâyesini konu alıyor. Dünyayı vuran bir doğa felaketinin sonucunda, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekir. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. Her şeyin sonunda kendini, ekibini ve aslında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek miydi?

 

Dizinin 2021 sonlarına doğru tüm dünyada aynı anda yayına girmesi bekleniyor.