Netflix’in yeni dizisi “Maid”

Netflix’in yeni dizisi “Maid”

321

Hayatını değiştir, hikâyeni baştan yaz! Çok satan biyografiden esinlenerek hazırlanılan Netflix mini dizisi "Maid" yayında!

Maid, 1. sezonuyla 01 Ekim 2021 Cuma tarihinde izleyiciyle buluştu.

Maid'in konusu; şiddet dolu bir ilişkiden kaçan genç bir annenin, zar zor da olsa geçimini sağlamak ve çocuğuna daha iyi bir gelecek inşa etmek için hizmetçilik yapmaya başlamasını merkezine alıyor.

Küçük kızı Maddy ile bir gece vakti evden kaçan Alex, sosyal hizmetlerden yardım ister ve Değerli Hizmetçiler şirketinde bir iş bulur. Ancak şurası bir gerçek ki; sorunları henüz yeni başlamıştır.

Maid; genç bir annenin yoksulluk, istismar ve her şeye rağmen değerini yeniden tanımlama dünyasında gezinirken hayatta kalma ve dayanıklılıkla ilgili inanılmaz hikâyesi olarak nitelendirilebilir.

MAID OYUNCU KADROSU

Uyarlama senaryosunu Molly Smith Metzler'in kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Margaret Qualley (Alex) ve Andie MacDowell (Paula) ikilisine eşlik eden isimler şöyle: Nick Robinson (Sean), Anika Noni Rose (Regina), Tracy Vilar (Yolanda), Billy Burke (Hank), Xavi de Guzman (Ethan), Aimee Carrero (Danielle).