Netflix Türkiye’de Temmuz Ayında Yayınlanacak Olan Yeni Diziler, Belgeseller ve Filmler

Netflix Türkiye’de Temmuz Ayında Yayınlanacak Olan Yeni Diziler, Belgeseller ve Filmler

168

23. Warrior Nun - İlk Sezon / 2 Temmuz

Warrior Nun - İlk Sezon / 2 Temmuz

Netflix’in çizgi romanlardan uyarlama dizisi Warrior Nun'ın merkezinde, Ava adlı 19 yaşında bir kadın var. İkinci bir yaşam şansı ve sırtına yerleştirilmiş kutsal bir emanetle gözlerini bir morgda açan bu yetim genç, Hale Taşıyıcısı olarak Şeytan Avcısı rahibelerin gizli tarikatına seçildiğini ve süper güçlere sahip olduğunu öğrenir.

22. Las Chicas del Cable - Son Sezon: 2. Kısım / 3 Temmuz

Las Chicas del Cable - Son Sezon: 2. Kısım / 3 Temmuz

İlk sezonu 28 Nisan 2017 tarihinde yayınlanan Netflix Orijinal dizisi Cable Girls, 1920’lerin sonlarında Madrid’de geçen bir İspanyol drama dizisi olarak karşımıza çıkmıştı. Şimdiye dek 5 sezonu yayınlanan dizi, 3 Temmuz’da yayınlanacak yeni bölümleriyle ekranlara veda edecek.

21. Exatlon Challenge Türkiye - 3 Temmuz

Exatlon Challenge Türkiye - 3 Temmuz

Yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği Exatlon Challenge, bu ay Netflix Türkiye’de yayınlanacak içeriklerden bir tanesi. 18 popüler Türk YouTuber’ın yer alacağı program, 3 Temmuz’da Netflix izleyicileriyle buluşacak.

20. Stateless - Mini Dizi / 8 Temmuz

Stateless - Mini Dizi / 8 Temmuz

Netflix, Stateless ile mini dizilerine bir yenisini daha ekleyecek. Avustralya çölünün ortasında yer alan bir göçmen gözaltı merkezinde yolları kesişen dört yabancının hikâyesini anlatacak olan Stateless, 8 Temmuz’da yayınlanacak.

19. Hakan: Muhafız - 4. ve final Sezon / 9 Temmuz

Hakan: Muhafız - 4. ve final Sezon / 9 Temmuz

Aralık 2018 yılında hayatımıza giren ilk Türk Netflix yapımlarından Hakan: Muhafız, geçmişini keşfeden Hakan’ın epik macerasını konu alıyordu. Yayınlandığı günden beri çoğu kişinin beğenisini kazanan yapım, 9 Temmuz’da yayınlanacak 4. sezonuyla final yapacak.

18. The Old Guard - 10 Temmuz

The Old Guard - 10 Temmuz

Netflix Orijinal yapımı olan The Old Guard, Andy adlı bir savaşçının önderliğinde birbirine sıkı sıkıya bağlı olan bir grup paralı askeri konu alıyor. Başrollerini Charlize Theron, KiKi Layne ve Marwan Kenzari’nin paylaştığı aksiyon macera türündeki film, 10 Temmuz’da Netflix ekranlarından izlenebilecek.

17. Cursed - İlk sezon / 17 Temmuz

Cursed - İlk sezon / 17 Temmuz

Kral Arthur efsanesinin yeni bir uyarlaması olan Cursed, gizemli güçlere ve efsanevi bir kılıca sahip olan genç asi Nimue’nin, halkını kurtarmak için paralı asker Arthur ile çıktığı yolculuğa odaklanıyor. Yapım, 17 Temmuz tarihinde ilk sezonuyla yayın hayatına başlayacak.

16. Korku Şehri: New York Mafyaya Karşı - Mini Dizi / 22 Temmuz

Korku Şehri: New York Mafyaya Karşı - Mini Dizi / 22 Temmuz

Mini dizi türünde olan Korku Şehri: New York Mafyaya Karşı, FBI’ın 1980’li yıllarda New York’ta terör estiren beş mafya imparatorluğunu nasıl yıktığını anlatan belgesel türünde bir yapım olacak. Mini dizi, 22 Temmuz’dan itibaren Netflixüzerinden izlenebilecek.

15. The Kissing Booth 2 - 24 Temmuz

The Kissing Booth 2 - 24 Temmuz

Vinge Marcello’nun yönettiği Amerikan gençlik filmi Delidolu 2, doğrudan 2018 yılında yayınlanan Delidolu’nun devamı niteliğinde olacak. Filmde, son sınıf için liseye geri dönen Elle’nin üniversiteye gitmek için çabalarını ve aşk hayatını izleyeceğiz. Beth Reekles’in 'Delidolu' adlı kitaplarından uyarlanan devam filmi, 24 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak.

14. Last Chance U: Laney - 5. Sezon / 28 Temmuz

Last Chance U: Laney - 5. Sezon / 28 Temmuz

Netflix’in Emmy adayı dizisi Last Chance U, 5. sezonuyla geri dönüyor. Dizide Laney Kartalları’nın baş antrenörü John Beam’in, sayısız aksilikler arasında takımı toparlamak için verdiği mücadeleleri göreceğiz. Saha içinden ve saha dışından etkileyici görüntüleri ekrana taşıyacak Last Chance U: Laney, 28 Temmuz’da Netflix üzerinden izlenebilecek.

13. The Umbrella Academy - 2. sezon / 31 Temmuz

The Umbrella Academy - 2. sezon / 31 Temmuz

Babalarının ölümüyle yeniden bir araya gelen sıra dışı yeteneklere sahip kardeşlerin hikâyesini anlatan Netflix Orijinal dizisi The Umbrella Academy, ilk sezonuyla çoğu kişinin beğenisini kazanmayı başarmıştı. Başrollerinde Ellen Page, Tom Hopper ve David Castaneda’nın yer aldığı sevilen Netflix yapımı, ikinci sezonuyla 31 Temmuz’da geri dönüyor.

12. Vis a vis: El oasis - 1. sezon / 31 Temmuz

Vis a vis: El oasis - 1. sezon / 31 Temmuz

Kadın hapishanesinde kalan bir grup mahkumun başından geçenleri anlatan Vis a vis’in devam yapımı Vis a vis: El oasis, dört sezon süren orijinal diziden Maca ve Zulema karakterlerinin yeni hayatına odaklanıyor. Orijinal yapımdan diğer tanıdık yüzlerin de yer aldığı dizi, 31 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak.

11. Down to Earth: Zac Efron - 10 Temmuz

Down to Earth: Zac Efron - 10 Temmuz

Oyuncu Zac Efron, sağlıklı yaşam uzmanı Darin Olien ile birlikte sağlıklı ve sürdürülebilir yaşam biçimleri arayışıyla dünyayı geziyor.

10. Unsolved Mysteries / 1 Temmuz

Unsolved Mysteries / 1 Temmuz

Efsanevi belgesel Unsolved Mysteries, izleyicilerin gizemleri çözmede kilit rol oynayacağı umuduyla açıklanamayan kaybolma olaylarını, ölümleri ve gerçeküstü karşılaşmalarıyla geri dönüyor.

9. Hustlers - 3 Temmuz

Hustlers - 3 Temmuz

Hustlers, Wall Street müşterilerine şantaj yapmak için bir araya gelen eski bir striptiz kulübü çalışanlarının hikayesini konu ediyor. Jennifer Lopez’in ekibin liderine hayat verdiği filmin kadrosunda Lili Reinhart, Constance Wu, Julia Stiles, Cardi B, Mercedes Ruehl gibi isimler yer alıyor.

8. Bumblebee - 3 Temmuz

Bumblebee - 3 Temmuz

1980'li yıllarda tek başına kalan Bumblebee henüz çok gençtir. Nereye gideceğini bilemeyen ve kimsesi olmayan sarı autobot Bumblebee 1987 yılında sürekli kaçmakta ve saklanmaktadır. Bu süreçte güvenli liman olarak sakin bir Kaliforniya sahil kasabasına sığınmıştır. Charlie ise 18 yaşına basmak üzere olan bir genç kızdır. Bir gün Bumblebee'yi harap halde keşfeder. Çalışma ihtimali olan bir külüstür gördüğünü zanneden genç kadın onu tamir etmek için kolları sıvar. Bumblebee'yi atölyesine götüren ve üzerinde çalışmaya başlayan Charlie, amacına ulaştığında ise bu arabanın sıradan bir "tosbağa" olmadığını keşfeder. Bumblebee ile arkadaşlık kuran Charlie, en yakın arkadaşına dönüşen autobotu peşindeki decepticonlardan koruyabilmek için onunla birlikte bir maceraya atılacaktır.

7. Babam - 3 Temmuz

Babam - 3 Temmuz

Yusuf Tunalı sardalya konserve fabrikası sahibidir. Batmakta olan fabrikayı kurtarmaya çalışan Yusuf Tunalı, karısı vefat edince, zihinsel engelli oğlu Arif'le baş başa kalır. Oğlunu, engeli sebebiyle yıllardır kabullenememiş Yusuf için, bu durum büyük bir sınav olacaktır. Genç öğretmen Feride ise atanamadığı için Yusuf’un fabrikasında çalışmaya başlar. Arif, Feride’nin ilgisiyle kabuğundan çıktıkça, Yusuf’un da Arif’e olan bakışı değişir. Yusuf, Feride ve Arif’in yaşadıkları, çevrelerinde olup bitenler, bu üç insanı birbirine daha da yakınlaştırır. Yusuf içinde saklı olan iyi insanı Feride ve oğlu Arif’in etkisiyle gün yüzüne çıkarmaya başlar. Dertleri ve sorumlulukları Yusuf'un sürpriz kararlar almasına yol açar.

6. The Emoji Movie - 9 Temmuz

The Emoji Movie - 9 Temmuz

Telefon kullanıcılarının bildiği bütün emojiler mesajlaşma uygulaması olan Textopolis'te yaşamaktadır. Telefonun kullanıcısı tarafından seçilecekleri zamanı bekleyerek zaman geçiren emojilerin hepsinin tek bir yüz ifadesi vardır ve bu ifadeyi değiştiremezler. Ancak Gene filtresiz doğmuştur ve birden fazla yüz ifadesi sergilemektedir. Diğer emojiler gibi "normal" olmak isteyen Gene çözüm yolu bulabilmek için en yakın arkadaşı emoji Hi-5 ve usta kod kırıcı emoji Jailbreak ile güçlerini birleştirir. Gene'i düzeltmek için aplikasyondan aplikasyona bir yolculuk başlar. Ancak bildikleri dünya tehdit altına girdiğinde bütün emojilerin kaderi bu üçlünün ellerinde olacaktır.

5. The Meg - 12 Temmuz

The Meg - 12 Temmuz

Meg: Derinlerdeki Dehşet, tarih öncesinden kalma bir canavarı durdurmaya çalışan Jonas Taylor'ın hikayesini anlatıyor. Uluslararası bir deniz altı gözlem programının parçası olan derin deniz sualtısı, soyunun çoktan tükenmiş olduğu düşünülen büyük bir yaratık tarafından saldırıya uğrar. Hasar gören denizaltı, mürettebatı içeride kapana kısılmış bir halde, Pasifik Okyanusu'nun en derin yerinde durmaktadır. Vizyoner Çin okyanus bilimcisi, kızı Suyin'in gönülsüzlüğüne rağmen, mürettebatı kurtarması için uzman derin deniz kurtarma dalgıcı Jonas Taylor'ı tutar. Taylor sualtının çevresinde süzülen bu canavarla daha önce de karşılaşmıştır; tarih öncesinden kalan ve iki buçuk milyar yıl önce soyunun tükendiği zannedilen, 23 metrelik bir Megalodon. Taylor aşağıda sıkışıp kalmış herkesi kurtarmak için kendi hayatını riske atmalı, korkularıyla yüzleşmeli ve dünyanın en tehlikeli yırtıcısının karşısına çıkmalıdır.

4. Brahms: The Boy II - 17 Temmuz

Brahms: The Boy II - 17 Temmuz

Lanetli Çocuk filminin devam halkası olan The Boy 2, Heelshire Köşkü'nün geçmişinden habersiz bir şekilde oraya taşınan, masum bir ailenin hikayesini konu ediyor. Eve yerleşmeye çalışan ailenin küçük oğulları bu süreçte, Brahms adını verdiği gerçek boyutlardaki bir oyuncak bebekle arkadaşlık kurmaya başlar.

3. The Twelve - 1. Sezon / 10 Temmuz

The Twelve - 1. Sezon / 10 Temmuz

Kendi özel sorunları olan sıradan insanlardan oluşan on iki kişilik jüri, kızını ve en iyi arkadaşını öldürmekle suçlanan bir kadının davasında karar vermek zorundadır.

2. Eltilerin Savaşı / 3 Temmuz

Eltilerin Savaşı / 3 Temmuz

Eltilerin Savaşı, iki elti olan Sultan ve Gizem arasında yaşanan tatlı çekişmelere, bitmek bilmeyen rekabete odaklanıyor. Gizem ve Sultan elti olan iki genç kadındır. İkili arasında yaşanan ufak atışmalar bir süre sonra yerini tatlı bir rekabete bırakır. Birbirlerinin yaptıklarından geri kalmayan eltiler, kendilerini eğlenceli bir savaşın içinde bulur. Kardeş olan Selim ve Fatih de bir süre sonra eşleri arasında yaşanan bu rekabet rüzgarına kapılır. Sosyal medyaya düşkünlükleri ile bilinen Gizem ve Sultan’ın evlilik hayatlarına odaklanılan filmde, iki eltinin yarış içindeyken Selim ve Fatih’i nasıl etkiledikleri de gözler önüne seriliyor.

1. Desperados / 3 Temmuz

Desperados / 3 Temmuz

“Desperados”, hayallerindeki adama aşık olan ancak adamı aradığında ulaşamayan bir kadına odaklanıyor. Bu duruma çok sinirlenen kadın, aklına geleni yazdığı bir e-postayı adama gönderir. Fakat durum hiç de göründüğü gibi değildir. Birçok yerinden yaralı olan adam Meksika’daki bir hastanede mahsur kalmıştır. Bunu öğrenen kadın iki arkadaşını yanına alarak sınırın güneyine doğru çılgın bir yolculuğa çıkar. Amaçları e-postayı adamın bilgisayarından silmektir.

Kaynak: Onedio