Ramo dizisi ne zaman başlıyor? Ramo dizisi yayınlanacak mı, yeni bölümü ne zaman?

Ramo dizisi ne zaman başlıyor? Ramo dizisi yayınlanacak mı, yeni bölümü ne zaman?

184

Ramo dizisi yeni bölüm ne zaman? Ramo dizisi ne zaman başlayacak? Soruları dizi setlerinin verilen aranın ardından başlamasıyla merak ediliyor. Adana'nın Seyhan ilçesinde bulunan Hürriyet mahallesinde gerçekleştirilen dizide Ramo'nun suç dünyasında yükselişi ve hikayesi izleyiciye aktarılıyor. BKM film imzalı, ilk bölümü 14 Ocak 2020 tarihinde yayımlanan dizinin yönetmen koltuğuna Yağız Alp Akaydın oturuyor. Senaryosunu Yılmaz Şahin'in kaleme aldığı aksiyon ve dram türündeki dizinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım'ın canlandırdığı Ramo, gerçek bir karakterden kurgulanmıştır. Peki, Ramo dizisi ne zaman yayınlanacak? Ramo dizisi yeni bölüm ne zaman?

Ramo  12. Bölüm ne zaman? Ramo ne zaman başlayacak? Sorularının cevabı, Dizinin hayranları tarafından merak ediyor. Show Tv'de ekrana gelen ve oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşan Ramo dizinin yeni bölümü sabırsızlıkla bekleniyor. Corona virüsü nedeniyle ara verilen setlere dönüşün başlamasıyla, Ramo dizisi ne zaman başlıyor? soruları da arttı. Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner, Macit Koper gibi isimlerin rol aldığı Ramo Salı Akşamları saat 20:00'da yayınlanıyor. Ramo 12. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

RAMO DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Ramo 2. sezonuyla Adana defterini kapatıyor ve İstanbul’da devam ediyor.Temmuz ayında sete çıkacak olan Ramo'nun hikayesinde bazı karakterlerle yollar ayrılacak ve sürpriz isimler dahil olacak. Ramo dizisindeHasan karakterini canlandıran İlker Aksum, dizinin Ağustos ayında başlayacağını müjdelemişti.