Ramo dizisinden bir önemli oyuncu daha ayrıldı!

Ramo dizisinden bir önemli oyuncu daha ayrıldı!

174

Ramo dizisinden bir önemli oyuncu daha ayrıldı! Show TV’de yayınlandığı ilk sezon beğeni toplayan ama reytinglerde beklentilerin altında kalan Ramo dizisi, bambaşka bir yapıma dönüştü. Dizinin ikinci sezonu için yakında çekimler başlayacak.Ancak birçok oyuncunun diziden ayrıldığı belirtiliyor.

 

Ağustos ayında çekimlerin başlayacağı dizinin hikayesi artık Adana’da değil İstanbul’da sürecek. BKM imzalı dizinin 2. sezonu öncesinde hikayede büyük bir değişim yaşandı. Bu değişim sonucunda da oyuncular bir bir ayrıldı.

Murat Yıldırım, Esra Bilgiç ve Yiğit Özşener başrollerde yer almaya devam ediyor. Görkem Sevindik, Hakan Salınmış, Cemre Baysel, İdil Fırat, İlhan Şen gibi isimlerin diziden ayrıldığı iddiaları bir süredir sosyal medyada yazılıyor.

İlk resmi açıklamayı Deniz Gürzumar yapmış ve diziden ayrılığını duyurmuştu. Ardından ise Ekin Türkmen yaptı. Diziye Meryem olarak katılan oyuncu, yeni sezonda yapımda rol almayacağını duyurdu. Ramo dizisine 10. bölümde katılan ve konuk oyuncu olan Ekin Türkmen, instagram hesabından şu mesajı yazdı:

“Konuk olduğum Ramo dizisinde yeni sezonda olmayacağım. Şahane arkadaşlarım oldu. Herkese teşekkür ederim.”

 

Kaynak: Televizyon Gazetesi