Reyting sonuçları 13 Eylül 2020 Pazar: Reyting sonuçlarına göre MasterChef Türkiye, Arıza, Maria ile Mustafa kim birinci oldu?

Reyting sonuçları 13 Eylül 2020 Pazar: Reyting sonuçlarına göre MasterChef Türkiye, Arıza, Maria ile Mustafa kim birinci oldu?

36

Medya gündemini yakından takip edenler reyting sonuçları için araştırma yapıyor. Dün akşam ekrana gelen yapımlar arasında total, ab ve abc1 sıralamasında üstün gelmek için kıyasıya mücadele vardı. MasterChef Türkiye, Arıza, Maria ile Mustafa yapımları arasında yaşanan rekabetin ardından reyting sonuçlarında birinci gelen yapım merak edildi. Peki 13 Eylül 2020 reyting sonuçları açıklandı mı? 13 Eylül reyting sonuçlarına göre MasterChef Türkiye, Arıza, Maria ile Mustafa kim birinci oldu?

 

REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI- 13 EYLÜL REYTİNG SONUÇ SIRALAMASI

Dün akşam ekrana gelen yapımları takip eden vatandaşlar reyting sonuçlarını merak ediyor. Dünün reyting sonuçlarına göre birinci sıraya yerleşen yapım belli oldu. 13 Eylül reyting sonuçlarına göre Arıza ve Maria ile Mustafa dizilerinin reytingleri açıklandı.

İşte 13 Eylül dünün reyting sonuçları ve sıralamaları

13 EYLÜL 2020 PAZAR REYTİNG SONUÇLARI

13 Eylül 2020 Pazar günü ekranlara gelen programların reyting sonuçları açıklandı. Total'de Maria ile Mustafa 4.olurken, Arıza dizisi 5.sıraya yerleşti. MasterChef Türkiye ise 8.oldu.

Total'de 1.sırada TV8'de yayınlanan Masterchef Türkiye, AB'de ise yine 1.sırada Masterchef Türkiye, yer aldı. Show TV'de ilk bölümü ekrana gelen Arıza dizisi Total'de 5., AB'de ise 4. sırada yer aldı.

13 EYLÜL TOTAL REYTİNG SONUÇLARI

MASTERCHEF TURKIYE TV8

SAVASCI FOX

GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX

MARIA ILE MUSTAFA ATV

ARIZA SHOW TV

SAVASCI (OZET) FOX

SHOW ANA HABER SHOW TV

MASTERCHEF TURKIYE OZET TV8

HABER ONU SHOW TV

COK GUZEL HAREKETLER 2 KANAL D