Sadakatsiz dizisinde bir dönem sona eriyor!

Sadakatsiz dizisinde bir dönem sona eriyor!

72

Sadakatsiz, Kanal D ekranının en beğenilen dizilerinden birisi. İlk sezonu çok başarılı bir şekilde sürdüren dizinin başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen bulunuyor.

Derya karakterine hayat veren Özge Özder, yaptığı açıklamada 5 bölüm kaldığını belirterek sezon finali için detay veren ilk kişi oldu.

Yeni bölümde izleyicileri neler bekliyor? Derin ile Asya savaşında neler olacak?

İzleyiciler Asya karakterinin güçsüz gösterilmesine bir süredir tahammül edemiyordu. Ancak yeni bölümde bu durum düzeliyor…

Asya bütün ipleri eline alıyor! Asya, Volkan ve Derin’in yaşadığı eve giderek herkesi şoke eden bir kayıt dinletir. Kayıtta kaçırma olayının tüm detayları olunca Derin köşeye sıkışır.

Kaçırma olayının Asya ve Volkan’dan intikam almak için tezgahlaması işleri tersine çevirmeye yeter. Polisi de oyalamaktan suçlu görünen Derin’e bir darbe de Volkan’dan gelir. Volkan diyor ki, “Siz bu meseleyi aile arasında halletmelisiniz…

Volkan’ın bu çok sert sözleri Derin’i iyice psikolojik sorunlar yumağına çevirecek ve iyice delirtecektir. Volkan aynı zamanda kendisi için bir dönemin sona erdiğini yani Derin defterinin kapandığını da anlatmış oluyor.

Sadakatsiz yeni bölümüyle Çarşamba 20.00’da Kanal D’de!