Sadakatsiz dizisine yeni bir isim geliyor!

Sadakatsiz dizisine yeni bir isim geliyor!

203

Çarşamba akşamları Kanal D ekranında izleyicilerle buluşmaya devam eden Sadakatsiz dizisine yeni bir karakter daha katılıyor. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in rol aldığı dizi, en yakın rakibi Kuruluş Osman’ın önüne geçerek geçtiğimiz hafta AB ve ABC1 gruplarında birinci olmuştu.

Dizinin hikayesi bu hafta da sürükleyici ve şaşırtıcı bir gelişme ile devam edecek. Her hafta izleyenleri çok konuşturan gelişmelere imza atan dizide bu hafta da Tarık Emir Tekin’in hayat verdiği Selçuk’un öğrendiği bir bilgi, olayların akışını değiştirecek!

Haluk’u şoke eden bir bilgi ile yeni bir sürecin başlayacağı diziye yeni isimler de katılmaya devam ediyor. Sadakatsiz dizisine son katılacak isim ise Cemal Hünal...

cemal hünal ile ilgili görsel sonucu

Survivor’dan kısa bir süre önce ayrılan ünlü oyuncunun Sadakatsiz dizisinde oynayacağını Gazeteci Birsen Altuntaş duyurdu. Cemal Hünal’ın güçlü oyunculuğu ile dizide de yine dikkat çekecek bir karaktere hayat vereceği bekleniyor.

Cemal Hünal’ın oynayacağı kişinin isminin Sinan olduğu da belirtiliyor. Diziye yeni katılan bu karakterin hikayesi ise şimdiden merak konusu oldu!