Şafak Sezer yeni filminin çekimlerine başladı

Şafak Sezer yeni filminin çekimlerine başladı

156

Nişantaşı’nda bir AVM çıkışında görüntülenen oyuncu ve yönetmen Şafak Sezer, yeni filmi için senaryo yazdığını söyledi. Sevenlerine müjdeli haberi veren Sezer, “Senaryosunu yazmaya başladığımız yeni filmin çekimlerini de yavaş yavaş yapmaya başladık. Önümüzdeki sezon seyirciyle buluşuruz” dedi.

“Diziler ve filmler artık telefonlarda”

Sinema sektörü hakkında konuşan Sezer, “Artık seyirciyi evden çıkaramıyoruz. Kimse sinema salonlarına gitmiyor. Diziler ve filmler artık telefonlarda… Önümüzdeki dönemlerde şu olacak “Nerede oynadın, telefonda oynadım” olacak. TV’yi falan unutalım artık! Bitti o işler” dedi.

Şafak Sezer'in filminin hangi konuda olacağını ve oyuncularını ilerleyen günlerde sitemize ekleyeceğiz.

ŞAFAK SEZER NASIL ÜNLÜ OLDU?

Şafak Sezer’in bugünkü ününe kavuşmasında, şovmen Boran Kaya’nın sunduğu “İner misin Çıkar mısın?” adlı yarışma programının rolü vardır. O dönemin en beğenilen yarışma programlarından biri olan “İner misin Çıkar mısın?”da Şafak Sezer birinci olmuştur.

Şafak Sezer kimdir?

Tam adıyla Erol Şafak Sezer, 10 Ekim 1970'te Sincan, Ankara'da doğdu. 40 yaşındaki Şafak Sezer, Türk oyuncu, senarist ve yönetmendir.

1989 yılında Ankara Halk Tiyatrosunda Haldun Taner'in "Eşeğin Gölgesinde" adlı oyunla Ankara'da Oktay Kara ve Taylan Velioğlu ile ilk olarak sahneye çıktı. Ankara Halk Tiyatrosunda "Devri Yalan", "Başımızda Pakbulut, Sen Bu Seçimi Unut", "Saddam'ı Kim Öptü", "Şirinler", "Edi Büdü" ve "Uzaylı Arif" adlı oyunlarla, Ankara Ekin Tiyatrosunda ise "Biz Bu İhtilali Niye Yaptık", "Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz" adlı oyunlarla seyirci karşısına çıktı. Dario Fo'nun "Yüzsüz" adlı oyunundan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi'nin çektiği "Bir Düğün Masalı" adlı filmde rol alan sanatçının yer aldığı televizyon dizileri: "Televizyon Çocuğu" (Okan Bayülgen`in programı), "Sıdıka", "Baskül Ailesi", "Dostlar Pasajı", "Şafak Vakti" ve "Reyting Hamdi"... "Üçlü Oyun" filminden sonra sanatçı "Vizontele" için kamera karşısına geçti. Daha sonra da Turkfilmi adlı yapım şirketinin ilk filmi olan Rus Gelin'de Zeki Alasya, Metin Akpınar ve Kaan Boztepe'le birlikte rol aldı.