Bahar Süer

Biyografi

Bahar Süer, (d.13 Şubat 1985) tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. 2012 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nden mezun olmuştur.
İlk oyunculuk deneyimini Avrupa Avrupa dizisiyle gerçekleştiren Bahar Süer, ardından Seksenler ve Ben Onu Çok Sevdim dizilerinde rol almıştır. Ve Medeia Ve Mediha Ve Zehra oyunuyla 2012 Arda Kanpolat En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü almıştır.

 

Bahar Süer, 13 Şubat 1985 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. 2012 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nden mezun olmuştur.“Ve Medeia Ve Mediha Ve Zehra” oyunuyla 2012 Arda Kanpolat En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü almıştır.İlk oyunculuk deneyimini Nezahat karakterini canlandırdığı Avrupa Avrupa dizisi ile yaşayan Bahar Süer, ardından Seksenler ve Ben Onu Çok Sevdim dizilerinde rol almıştır.Bahar Süer şimdilerde, TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Şampiyon dizisinde Mücella karakterine hayat veren Bahar Süer, 1.67 metre boyunda, 57 kilo ve Kova burcudur.

Filmografi