Kerry Godliman

Biyografi

17 Kasım 1973 doğumlu) Kerry Anna Godliman İngiliz komedyen ve aktör. O Derek Hannah oynadı, hayattan sonra Bad Move ve Lisa Nicky Rawlings .

Godliman , the Playground , Spoons , Extras , Life Too Short , Rush Hour , Michael Mcıntyre'nin Komedi Roadshow,Miranda ve Home Time Kanununda yer aldı . Frankie'nin ilk serisinin son bölümünde ağır hasta çalışkan bir hasta olarak göründü.

Godliman, Ricky Gervais'in Kanal 4 sitcom Derek'te Hannah'yı canlandırıyor . O bizim kız anne oynadı . Ogökyüzünde göründü 1 sitcom Carters Liz Carter olarak zengin olsun, Harry annesi, kim bir uygulamayı icat ve milyonerolur . O Damned bir bölüm konuk rol aldı, Jo Brand ve Alan Davies ile .

2017'den bu yana, Godliman ITV sitcom Bad Move Nicky'nin rolünü canlandırdı ve 2018'de Kanal 4 bilgisayar oyunu dizisi Rob Beckett'in zaman için oynadığı Peggy Aytean'ı canlandırdı . 2018 yılında,James Acaster , Jessica Knappett , Phil Wang ve Rhod Gilbert'i yenerek Dave 'in komedi oyun programı Taskmaster'ın yedinci serisini kazandı . Godliman Netflix kara komedi dizisinde Lisa olarak rol aldı, hayattan sonra .

2019 yılında, godliman konuk sekizinci dizi call the ebe sekizinci bölümünde rol aldı .
 

Filmografi