Sarp Levendoğlu bomba bir dizi anlaşması yaptı!

Sarp Levendoğlu bomba bir dizi anlaşması yaptı!

391

Son Yaz dizisinde ikinci sezon çok etkileyici olaylara tanıklık edeceksiniz. Sare karakteri ile Birce Akalay’ın diziye transfer olmasının ardından bu sefer de ikinci bir önemli transfer gelişmesi yaşandı.

Birce Akalay’ın gelişinden sonra bir de Sarp Levendoğlu ile anlaşma yapıldığı ortaya çıkınca artık herkes emin oldu. Son Yaz dizisinin ikinci sezonu da çok iddialı geliyor.

Birce Akalay en son Babil dizisinde izleyicilerin karşısına İlay olarak çıktı. Savaşçı dizisinde Yörük Haydar olarak izlediğimiz Sarp Levendoğlu da yeni sezonda dizisini bulmuş oldu. Savaşçı uzun bir ayrılıktan sonra Nisan ayında Fox TV ekranına 5. sezonu ile geldi. Sarp Levendoğlu başrolde yer almıştı.

Dizinin hikayesinde de önemli gelişmeler yaşanıyor. Sare karakteri istihbarat uzmanı olarak hikayeye geliyor. Birce Akalay’ın Sare’sinin Ali Atay’ın canlandırdığı Savcı Selim ile aşk yaşaması bekleniyor… Ayrıca Sarp Levendoğlu ile hikayenin daha da güçlenecek olan mafya tarafında etkili bir karaktere hayat verecek.

Son Yaz dizisinin yeni sezonu için hazırlıklar son aşamaya geldi.  İzmir’deki ilk sezonun ardından ikinci sezon için ekip Ağustos ayı içinde İstanbul’da bir araya gelerek çekimlere başlayacak.

Yıllar önce boşanan ikili şimdi Son Yaz dizisinde yeniden bir araya geliyor.