Saygı 2 dizisinde yeni gelişme!

Saygı 2 dizisinde yeni gelişme!

379

BluTV’nin efsanevi anti-kahramanı Ercüment Çözer’i konu alan özel yapımı ‘Saygı 2’nin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz yıl izleyici karşısına çıkan ve başrollerinde Nejat İşler, Boran Kuzum, Miray Daner, ve Erkan Can’ı buluşturan dizinin kadrosuna, başarılı oyuncular Sarp Akkaya ile Damla Sönmez’i de dahil eden Saygı 2, nefesleri kesecek hikayesiyle 23 Eylül’de sadece BluTV’de.

Saygı 2 karakterlerin değişimleriyle izleyicileri şaşırtırken, Ercüment Çözer için beklenmedik ve sarsıcı bir hesaplaşma dönemi başlıyor. Ercüment’in kalbinin kapılarını araladığını gördüğümüz Saygı 2 izleyicileri beklenmedik gelişmelerle yüzleştirecek. Sarp Akkaya’nın yeni fragmanda söyledikleri akıllara “Yeni bir savaş mı geliyor?” sorusunu getiriyor.

Nejat İşler, Miray Daner, Boran Kuzum, Sarp Akkaya, Damla Sönmez ve Erkan Can gibi başarılı oyuncuları bir araya getiren, Inter Medya imzalı ‘Saygı 2’nin senaryosu Ercan Mehmet Erdem imzası taşırken yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar oturuyor.

Heyecanla beklenen ‘Saygı 2’, yeni karakterleri ve yeni maceralarıyla 23 EYLÜL’de yalnızca BluTV’de seyirciyle buluşacak.