Sefirin Kızı dizisiyle ilgili şaşırtan yeni karar!

Sefirin Kızı dizisiyle ilgili şaşırtan yeni karar!

229

Sefirin Kızı dizisiyle ilgili şaşırtan yeni karar!

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun başrollerini paylaştığı, Star TV’nin sevilen dizisi ‘Sefirin Kızı’, tekrar bölümü ile 1 Temmuz Çarşamba günü Star’da yayınlanacak. Dizinin sezon finali geçtiğimiz hafta Pazartesi günü izleyicilerle buluşmuştu. Star TV, sezon finaline gelen olumlu dönüşler ve iyi reyting alması üzerine bir kez daha yayınlama kararı alarak şaşırttı.. Yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı “Sefirin Kızı”nda; Engin Akyürek yörenin sözü geçen varlıklı adamı Sancar Efeoğlu’nu, Neslihan Atagül Doğulu da sefirin kızı Nare’yi canlandırıyor.

Uraz Kaygılaroğlu, Doğukan Polat, Hivda Zizan Alp, Özlem Çakar Yalçınkaya, Erhan Alpay, Erdal Küçükkömürcü, Gonca Cilasun, Tülin Yazkan, Esra Kızıldoğan, Cemre Öktem’in de oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin çekimleri Ege’de yapılıyor. Yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın yaptığı dizinin senaryosunu A. Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem kaleme alıyor.

Konusu; Ne yalan ne destan olabilen Nare ile Sancar, şimdi çocukları için endişeden kahrolan bir anne ile babadırlar. Kaza yapan ve ciddi bir beyin travması geçiren Kavruk bulunur, ama Melek ortada yoktur. Nare ile Sancar bütün kavgalarını bir kenara bırakıp kızlarını bulmaya çalışırlar. Melek kaybolunca velayet davası ertelenmiştir. Önce kızlarını bulup sonra onun için savaşa
gireceklerdir.

Gediz, bu tablonun içinde iyice yabancı hisseder. Ona ne velayet davasını ne de Melek’in kaybolduğunu haber vermemişlerdir. Ancak kapıya gelen bir sürpriz, Gediz’i tüm bu olayların ortasına taşır.

Nare çocuğunu ararken, Akın’ın onun hakkında başka planları vardır ve bu sefer kendisine çok güçlü bir ortak bulmuştur; Kahraman. Kahraman’dan Melek’i kullanarak Nare’yi kaçırmasını ister. Ancak Kahraman’ın kendine has yöntemleri vardır ve izlediği yol önce büyük bir mutluluğa, sonra Sancar’ın bir denizin dibinde ölümle karşı karşıya kalmasına sebep olur.

Melek bulunacak mı? Nare kaçırılacak mı? Sancar o denizin dibinde boğulacak mı? Denizin dibinde onlar çocukken başlayan bu sevda, şimdi bir çocukları varken yine denizin dibinde mi son bulacak?

Yayın Günü: 1 Temmuz Çarşamba
Yayın Saati: 20.00 / Tekrar – 17. Blm
Yapım: NGM & O3 Medya
Yönetmen: Emre Kabakuşak
Senaryo: A. Ferda Eryılmaz & Nehir Erdem
Oyuncular: Engin Akyürek (Sancar), Neslihan Atagül Doğulu (Nare), Uraz Kaygılaroğlu (Gediz)
Doğukan Polat (Yahya), Hivda Zizan Alp (Elvan) Özlem Çakar Yalçınkaya (Refika), Erhan Alpay
(Akın), Erdal Küçükkömürcü (Güven), Gonca Cilasun (Halise), Tülin Yazkan (Menekşe), Esra Kızıldoğan (Müge), Cemre Öktem (Zehra)

 

Kaynak: Televizyon Gazetesi