Selma Ergeç Camdaki Kız dizisiyle ekranlara dönüyor!

Selma Ergeç Camdaki Kız dizisiyle ekranlara dönüyor!

236

İstanbullu Gelin, Masumlar Apartmanı, Doğduğun Ev Kaderindir ve Kırmızı Oda gibi başarılı dizilerin uyarlandığı kitapların yazarı olan Doktor Gülseren Budayıcıoğlu'nun, Hep lüks içinde yaşamış ama kaderi daha baştan kötü yazılmış Camdaki Kız ile bir varoş çocuğunun aşk hikâyesi olarak tanıtılan Camdaki Kız adlı romanından aynı adla uyarlanacak olan dizi projesinin hazırlıkları sürerken kadroya yeni isimler katılmaya devam ediyor.

Camdaki Kız dizisinin konusu nedir? Camdaki Kız hangi kitaptan uyarlama? Camdaki  Kız dizi oyuncuları kimlerdir? Camdaki Kız özeti! - Haberler

Başrolünde Burcu Biricik'in yer alacağı bilinen, partner olarak da başrolde Uraz Kaygılaroğlu'nun yer alması için teklif götürülen dizinin cast çalışmaları devam ediyor. Kaygıaroğlu'nun Erşan Kuneri projesinde yer almak için reddettiği projeye Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi,Nur Sürer, Tamer Levent ve Nihal Menzil de katılmış, Enis Arıkan'ın da kadroda yer alacağı iddia edilmişti.

Selma Ergeç Camdaki Kız'la ekrana dönüyor!

Selma Ergeç'ten üzücü haber! - Son Dakika Magazin Haberleri

Daha önce görülmemiş bir aşk hikayesini bizlere anlatacak dizinin ana karakteri Nalan’ı canlandıracak olan Burcu Biricik'e kadroda eşlik edecek isimler açıklanmaya devam ederken ekranların sevilen isimlerinden biri olan Selma Ergeç de kadroya dahil oldu.