Seni Çok Bekledim ne zaman başlayacak? Geri sayım başladı!

Seni Çok Bekledim ne zaman başlayacak? Geri sayım başladı!

213

Star TV 'nin yeni dizisi Seni Çok Bekledim'in çekimleri devam ediyor. Dizi çok yakında yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. Dizinin ilk fragmanı yayınlandı ve yayın günü belli oldu. Tutkulu bir aşk hikayesinin anlatılacağı dizi gerçek bir hayat hikayesinden uyarlama. Dizinin yapımını Skala Yapım ve DNZ fİlm'e ait. Yönetmen koltuğunda ise  Şahin Altuğ oturuyor. Dizinin başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu paylaşıyor. Oyuncu kadrosunda ise pek çok başarılı isim bulunuyor. Dizinin çekimleri Çekimleri Erzincan, İstanbul ve Katar’ın Doha şehrinde gerçekleşiyor. İşte Seni Çok Bekledim dizisine dair tüm merak edilenler...

 

Seni Çok Bekledim oyuncu kadrosunda  kimler var?
 Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlunun paylaştığı dizinin diğer cast kadrosu; İlhan Şen,Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Damla Maka gibi isimler yer alıyor.


Seni Çok Bekledim dizisinin konusu ne? 
Hikaye, hayatını ailesinden ayrı kuran iş insanı Kadir (Özcan Deniz) ile babasız büyüyen fotoğrafçı Ayliz'in (İrem Helvacıoğlu ) annesiyle ilişkisine de yer veriyor. Yönetmenliğini Şahin Altuğ'un üstlendiği 'Seni Çok Bekledim', gerçek bir hayat hikayesini kolu alıyor.


Seni Çok Bekledim ne zaman başlayacak?
 Seni Çok Bekledim 29 Ocak Cuma günü Star Tv'de başlıyor. Dizi saat 20:00'de ekranlara gelecek.