Sevda Erginci anti kahraman oldu!

Sevda Erginci anti kahraman oldu!

198

Elkızı dizisiyle ilgili ünlü oyuncu Sevda Erginci ile yapılan Fox TV tarafından paylaşıldı. İşte ünlü oyuncunun açıklamaları:

“Elkızı” afişi çok beğenildi ve büyük merak uyandırdı. Afişte üzerinizdeki kırmızı elbisenin özel bir anlamı var mı?

Kırmızı elbise Ezo’nun annesine ait. Ailesinin baskısına inat annesinin hatırasını yaşatmak için onun kıyafetlerini giyiyor…

Sizi Ezo karakteriyle izliyoruz. Ezo annesinin ölümü sebebiyle çocuk yaşta öksüz kalmış ve annesini çok özleyen bir karakter. Aynı zamanda babası tarafından aşağılanıp, babaannesi tarafından da göz ardı edilmiş birisi. Önümüzdeki bölümlerde nasıl hikaye bekliyor izleyiciyi?

Dediğiniz gibi hayatında ona değer veren ve seven tek insan annesiyken onu da korkunç bir şekilde kaybedince büyük bir yıkım yaşıyor ve aşağılanarak, şiddet görerek, öfke ve nefretle büyütülüyor Ezo. Bunca yılın acısıyla Ezo’nun intikamını, dönüşümlerini ve ilk defa hayata karıştığından tecrübesizlikle verdiği yanlış kararları, tek başına güçlü durmaya çalışmasını, mücadelesini izliyor olacağız.

“EZO BİR ANTİ KAHRAMAN”

Ezo karakteriyle ilgili izleyicilerden nasıl tepkiler alıyorsunuz? İzleyici bu karakteri sevdi mi, destekliyor mu?

"Ezo bir anti kahraman. En sevdiğim tarafı da bu. Tek boyutlu bir iyi veya kötü karakter değil. Dönüşümleri, kırılma noktaları, hataları, doğruları, zayıf ve güçlü yanlarıyla gerçek bir karakter. O yüzden empati kurması, anlaşılması kolay diye düşünüyorum. Seyircinin de Ezo’yu anladığını ve sevdiğini düşünüyorum." diyerek sözlerine devam etti...