Şevval Sam Yasak Elma'dan gidebilir!

Şevval Sam Yasak Elma'dan gidebilir!

233

Dizinin sezon finali tanıtımı da yayınlandı. Finalde Hasan Ali’yi bitirmek için bir araya gelen Ender, Zehra, Kaya, Yıldız ve diğerleri plan kurarken, ilginç gelişmeler yaşanacağı görülüyor.

Hasan Ali’nin herkesin aynı eve toplandığı sırada bir planı devreye sokacağı ve sürpriz bir final yapılacağı da görülmekte.

Tanıtımla birlikte evin içinde kaybolan ve Kaya’nın endişeli gözlerle aradığı Ender’e ne olduğu şimdiden merak konusu. Kısa bir süre önce Ender karakterinin diziye veda edeceği konuşulmuş ancak sonradan vazgeçildiği ortaya çıkmıştı.

Bu durumla ilgili en net açıklamayı da Şevval Sam yaptı.

TV100’e konuşan Şevval Sam, Nesrin Cavadzade’nin gidişi üzerine sorulan sorulara, bu işin bir proje olduğu ve herkesin bir şekilde hizmet ettiğini ve kimsenin de garantisi olmadığının altını çizdi.

Ender’in yeni sezonda da devam etmesi ile ilgili olarak oyuncu şunları söyledi:

“Şu anda öyle görünüyor ama ben bile değişebilirim yani. Burada iş esastır. İş temeldir. Yasak Elma diye bir konsept yaratıldı, bunun için yapımcılar, senaristler herkes elinden geleni yapıyor, biz de o işe hizmet ediyoruz. Bir noktada benim görevim de biterse, ben de bir şekilde rotamı değiştireceğim. Onlar başka biriyle devam eder. Bunlar da konuşuluyordu. Zaman içinde bunların hepsi alternatif olarak konuşuldu. Burada bir sıkıntı yok yani.” açıklamasında bulundu.