Sihirli Annem dizisinden izleyiciyi sevindirecek bir haber geldi!

Sihirli Annem dizisinden izleyiciyi sevindirecek bir haber geldi!

174

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’in dizileri arasında Sihirli Annem de var. 1 Ocak itibariyle yayına başlayan platformun ilk dizilerinden birisi olan Sihirli Annem, birinci sezonuyla gündeme gelmişti. Oyuncuları değişen dizinin başrollerinde, Emre Altuğ ve Açelya Topaloğlu yer alıyor.

İzleyenlerin beğenisini toplayan yeni versiyon, her Cuma günü yayınlanarak yeni bir hayran kitlesi oluşturdu. 8 bölüm olan ilk sezonda bazı değişiklikler de yaşandı. Yönetmen Başak Soysal, Sihirli Annem’in ilk sezonunu çektikten sonra görevinden ayrıldı.

Şimdi ikinci versiyon yolda ve yeni yönetmen de belli oldu! 

 İkinci sezonun 20 bölüm çekileceği konuşulanlar arasında.

Dizide Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Lale Başar, Nergis Kumbasar, Eylem Yıldız, Bülent Seyran ve Hande Katipoğlu’nun yanı sıra küçük oyunculardan Nisa Sofiya Aksungur, Cemre Demircan, Egemen Uysa ve Eylül Ugan da kadroda.

Çocuklarıyla “sıradan” bir yaşam süren Sadık’ın hayatı, Betüş’le tanışmasıyla hiç tahmin edemeyeceği bir şekilde değişecek. Neden mi? Sadık ve çocukların bilmediği bir “sır” var. Betüş hem insan, hem de bir peri… Sihirli Annem, yeni bölümleriyle her Cuma yayında olmaya devam ediyor.