Sıla ve Gümüş’in senaristinden bomba bir dizi geliyor!

Sıla ve Gümüş’in senaristinden bomba bir dizi geliyor!

397

Sıla ve Gümüş bir zamanların en büyük iki projesiydi. Yayınlanmalarının üzerinden yıllar geçmesine rağmen karakterleri ve hikayeleri hala akıllarda. Şimdi bu iki dizinin senaristi Sema Ergenekon’dan yeni bir proje daha geliyor.

Sema Ergenekon, dizi dünyasının en deneyimli senaristlerinden biri. Yetenekli senarist bugüne kadar Sıla ve Gümüş’ün yanı sıra Gülperi, Kara Para Aşk, Karadayı, Lale Devri, Melekler Korusun’un da aralarında bulunduğu birçok başarılı yapıma imza attı. Karadayı dizisiyle 14. Altın Kelebek TV Yıldızları Ödülleri’nde En İyi Senaryo üdülünün sahibi oldu.

Ergenekon’dan şimdi yepyeni bir dizi daha geliyor. Yargı isimli dizide Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu başrolleri paylaşıyor. 

Sema Ergenekon’un Adliye’de yaptığı gözlemlere dayanarak oluşturduğu hukuki çatışmaları yansıtan yeni dizi Kanal D’de yayınlanacak. Yargı dizisi savcı Ilgaz ve avukat Ceylin’in arasında yaşananları anlatacak.

Eylül ayında ekrana gelmesi planlanan dizide Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun yanı sıra Zeyno Eracar, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Arslan gibi isimler yer alacak.