Son Yaz dizisinden yeni karar

Son Yaz dizisinden yeni karar

301

Cuma akşamlarının sevilen dizilerinden Son Yaz, yine etkileyici bir bölümle izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizinin 13. bölümünde neler yaşanacağının detayları ortaya çıktı.

Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerinde yer aldığı dizide çok önemli gelişmeler var.

 Akgün ile Yağmur aşkında Akgün’ün verdiği karar her şeyi değiştirecek.. Akgün, Yağmur’a aşık olduğunu itiraf ediyor…Ayrıca herkesin şaşıracağı iyi bir insan olmak için de kararlı ve destek istiyor. Savcı Selim, Akgün’ün iyi bir insan olma hedefinde ona yardımcı olacak.

Savcı Selim, Akgün ile artık her yerde birlikte görünmekten çekinmiyor. Ancak bu Adalet sitesinde başına dert olacak. Beklemediği tepkilerle yüzleşmek zorunda kalan Savcı Selim, Canan’ın sözlerine de kulak asmıyor.

Canan, Akgün ile Yağmur meselesinin kapanmadığını biliyor. Selim ise kapandığını zannediyor. Selim, kızı ile Akgün arasındaki aşkın yakıcı ateşini fark ettiğinde her şey yeniden başa saracakmış gibi bir görüntü var…

 Dizinin heyecanı yerinde, akışı gayet iyi gidiyor. Reytinglerin de iyi gelmesi ile Son Yaz dizisi için ikinci sezon da garanti…