Star TV’den Güvercin dizisi vefa örneği; Fox TV ve Kanal D’nin ayıbı katlandı!

Star TV’den Güvercin dizisi vefa örneği; Fox TV ve Kanal D’nin ayıbı katlandı!

143

Star TV ekranında geçen sezon 13 bölümü yayınlanan Güvercin dizisi, büyük bir kitleyi etkilemeyi başarmıştı. Ancak dizinin git gide düşen reytingleri ve bir de pandeminin ortaya çıkması ile işler karıştı.

Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Lamancılar, Nursel Köse ve Devrim Saltoğlu gibi isimlerin buluştuğu dizinin 16. bölümde final yapması kararı alınmıştı. Ancak eldeki 2 stok bölüm Mart ayında yayınlanmadı. Geçtiğimiz ay ise ekip yeniden toplandı ve 16. final bölümünün çekimleri yapıldı.

Star TV’de örneğine az rastlanır bir şekilde Güvercin dizisini kalan 3 bölümünü yayınlayarak, normal şekilde final yapması için fırsat sundu. Geçen sezon hatırlanacaktır Kanal D Azize dizisini, Fox TV ise Ferhat ile Şirin dizisini final dahi yaptırmadan bir anda ortadan kaybetmişti.

Azize ve Ferhat ile Şirin dizisi hayranları sosyal medyada sergilenen bu tavra ciddi bir tepki koymuş ama ne Kanal D ne de Fox TV hiç oralı olmamıştı. Star TV ise, 13. bölümden sonra istese yayınlamayıp dizi çöplüğüne gönderebileceği Güvercin dizisine kollarını açtı.

Eldeki iki stok bölüm ve son çekilen 16. final bölümü ile birlikte dizinin hayranları Star TV’de yeniden buluşacak. 14 Ekim Çarşamba akşamı Güvercin dizisinin 14. bölümünün yayınlanacağı da Star TV tarafından duyuruldu.

Kaynak : Televizyon Gazetesi