Teşkilat dizisinde ayrılık var!

Teşkilat dizisinde ayrılık var!

338

Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Mesut Akusta, Ezgi Şenler, Nihat Altınkaya ve Tuncer Salman’ın başrollerinde yer aldığı diziye yeni sezonda önemli isimler katıldı. Gürkan Uygun, Hakan Boyav ve Turgut Tunçalp gibi önemli isimler yeni sezonda izleyicileri etkileyecek karakterlere hayat veriyor.

Mustafa Açılan, Ali Öner, Bülent Bilgiç, Mehmet Ergenç, Nil Günal, Hilal Öztunca da diziye ikinci sezonda dahil edilen isimler arasında yerlerini aldı.

Teşkilat dizisinin 16. yeni bölümden yeni fragman yayınlandı. Teröristlerin araştırma gemisi saldırısında Kemal karakterinin ölümü Zehra’yı derinden etkileyecek.

Dizinin 16. bölümünde Mert Karabulut hikayeye veda etmiş olacak. Deniz Baysal’ın hayat verdiği Zehra ise eski eşinin ve çocuğunun babasının ölümünün acısını yaşayacak. Terör saldırısında Kemal’in ölmesi oyuncunun diziden ayrılığının netleşmesini sağladı.

Zehra’nın psikolojik bir sınav vereceği yeni bölümde ekipten ayrılmak istemesi ise herkesi şaşırtacak. Zehra, yayınlanan fragmanda artık bu şekilde devam edemeyeceğini söylüyor ve görevden affını istiyor.

Yeni dönemde hikayenin çok daha etkili olması ve çekim kalitesinin de artması TRT1 dizisinin daha çok öne çıkmasını sağlayacaktır.

Teşkilat Pazar günü saat 20:00 'da TRT1'de!