Tolga Güleç’in yeni dijital dizisi

Tolga Güleç’in yeni dijital dizisi

74

Oyuncu yeni sezon için yeni bir dizi anlaşması gerçekleştirdi. bein Connect platformunda yayınlanmak üzere Aslı Zengin tarafından senaryosu yazılan romantik komedi dizisinde Tolga Güleç de yerini aldı.

Erkek Severse isimli dizi için anlaşma yapan Tolga Güleç’in şu ana kadar belli olan rol arkadaşları arasında; Alperen Duymaz, Büşra Develi ve Yasemin Allen yer alıyor.

Erkek Severse Konusu

Dizi severlerin merak ettiği Erkek Severse dizisinin konusu hakkında bir bilgi bulunmasa da,  aşk ve komedi türünde bir dizi olacağı biliniyor.

TOLGA GÜLEÇ KİMDİR?

Tolga Güleç, 20 Eylül 1981 yılında İskenderun’da dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı'ndan mezundur.

İlk oyunculuk deneyimini 2004 yılında rol aldığı Büyük Buluşma dizisi ile yaşayan Tolga Güleç; Poyraz Karayel, Son Çıkış, Hayat Ağacı, Adını Kalbime Yazdım, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Gece Gündüz, Hatırla Sevgili, Kırık Kanatlar ve Misi dizilerinde rol alan Tolga Güleç, şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Leke dizisinde Mehmet karakterine hayat vermektedir. Tolga Güleç, 1.76 metre boyunda, 74 kilo ve Başak burcudur.