Tolgahan Sayışman’ın Aynasız filmi sete çıkmaya hazırlanıyor!

Tolgahan Sayışman’ın Aynasız filmi sete çıkmaya hazırlanıyor!

469

Tolgahan Sayışman’ın yapım şirketi Han Medya Yapım’ın ikinci projesi Aynasız’ın çekimleri yakın bir zamanda başlıyor.

Senaryosunu Makbule Kosif, Gülsev Karagöz ve Zafer Özer Çetinel’in yazdığı filimin yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen oruracak.

Aynasız’ın çekimleri önümüzdeki hafta Antalya’da başlıyor.

Polisiye komedi türündeki filmin başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman Haluk ve Efe isminde iki farklı karaktere hayat verecek.

2022 yılında seyirciyle buluşacak olan filmin ana kadrosuna yer alan Erdal Özyağcılar, Algı Eke, Sarp Bozkurt ve Öznur Serçeler yer alıyor.

Tolgahan Sayışman Kimdir?

Tolgahan Sayışman, 17 Aralık 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Baba tarafı Selanik göçmeni, anne tarafı ise Trabzon’ludur. Nil adında bir kız kardeşi vardır. Kadıköy İntaş Lisesi’ni bitirdikten sonra Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu. 2002 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında birinciliği Kıvanç Tatlıtuğ’a kaptırdı. 2004 yılında Manhunt of Turkey ve 2005 yılında Güney Kore’de yapılan Manhunt International yarışmalarında birinciliği elde etti.

Bir dönem mankenlik yaptıktan sonra oyunculuğa adım atmıştır. Şimdilerse ise sahibi olduğu Han Medya şirketi adı altında film çekmektedir.

ALGI EKE KİMDİR?

Algı Eke, 16 Eylül 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Artvinlidir ve Gürcü asıllıdır. Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan önce İstanbul Üniversitesi'nde Alman Dili ve Edebiyatı, sonra üniversite eğitimi için Berlin’e gitmiş ve burada tiyatro eleştirmenliği ve dramaturji okumuştur. İlk oyunculuk deneyimini 2008 yılında rol aldığı Baba Ocağı dizisi ile yaşayan Algı Eke; Hayat Sevince Güzel, Ayrılsak da Beraberiz, Galip Derviş, Annem Uyurken, Keşanlı Ali Destanı, Dürüye'nin Güğümleri, Guruldayan Kalpler, Kedi Özledi, Mazi Yarası, Nasipse Olur ve son olarak da Hizmetçiler gibi yapımlarda rol almıştır.

Erdal Özyağcılar Kimdir?

Erdal Özyağcılar kimdir, Erdal Özyağcılar, 1948 yılında Bursa İznik‘de doğmuştur. Şehir Tiyatrosu’ndaki görevinden emekli olarak ayrıldı. 

1966 yılında “Ölüm Tarlası” adlı filmle sinemaya başladı. Kibar Feyzo, Çöpçüler Kralı, Yılanların Öcü gibi çok beğenilen filmlerde oynadı. 

Son yıllarda daha çok TV çalışmalarına ağırlık veren Erdal Özyağcılar, Bizimkiler, Şehnaz Tango, Beşik Kertmesi, Elveda Rumeli, Yabancı Damat ve Karadağlar gibi dizilerde başrollerde oynadı. Yabancı Damat’taki Gaziantepli baklavacı Kahraman’ın ardından Elveda Rumeli dizisinde, Tolgahan Sayışman, Berrak Tüzünataç, Filiz Ahmet, Şebnem Sönmez gibi oyuncularla çalışmıştır.

Sarp Bozkurt Kimdir?

Sarp Bozkurt 4 Ekim 1989 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden 2012 yılında mezun oldu. İlk oyunculuk tecrübesini 1999 yılında Baba Evi dizisinde yaşadı. Bu dizide 2 yıl rol aldıktan sonra tiyatro sahnesine geçiş yaptı. Tiyatroyla birlikte seslendirme hayatına da Harry Potter, Kediler ve Köpekler gibi filmlerle başladı.2010 yılında Komedi Dükkanı’na oyuncu olarak dahil oldu ve 2018’de TOLGSHOW dahil olmak üzere, bu konseptte 9 yıl boyunca 500’ün üzerinde doğaçlama gösteride yer aldı. Şimdiye kadar kariyerinde 8 tane sinema filminde rol aldı. İlk başrollerini “Hareket Sekiz” (2019) ve “Amacı Olmayan Grup” (2020) filmleriyle oynadı. Sarp Bozkurt son olarak "Sen Çal Kapımı" dizisinde Erdem karakterine hayat vermiştir.