TRT1 ekranına yeni bir dizi geliyor!

TRT1 ekranına yeni bir dizi geliyor!

299

Dünya Hali isimli ES Yapım tarafından hazırlanan absürt komedi dizisi yakında izleyicilerle buluşacak. Mevlana isimli Timuçin Esen’in başrolünde dev bütçeli yeni bir dizi daha geliyor… Ayrıca Hay Sultan isimli dizinin de çekimleri yapılmıştı… Ancak tüm bu dizilerin yanında çok güçlü bir prodüksiyon ile Barbaroslar dizisi ekranda efsane olmaya aday…

Engin Altan Düzyatan ile Ulaş Tuna Astepe’nin başrolünde yer aldığı Yiğit Özşener, Pelin Akil gibi oyuncular da dizinin ekibinde yerlerini aldılar. Barbaroslar dizisinin yeni fragmanı paylaşıldı. Yine çok etkileyici görüntüler var ve izleyicilerin yorumlarına bakılır ise şimdiden beklenti çok büyümüş durumda.

TRT 1’in yeni sezonda efsane olmasına kesin gözüyle bakılan Barbaroslar dizisi, Akdeniz’in Türk gölü haline geldiği bir dönemi anlatacak. Barbaros Hayreddin Paşa’nın hikayesinin detaylarını izleyeceğiniz dizi, Ulaş Tuna Astepe ve Engin Altan Düzyatan için de büyük önem taşıyor.

Barbaros karakterinde Astepe, dünyanın birçok ülkesinde de yayınlanmasına kesin gözüyle bakılan dizi sayesinde kariyerinde büyük bir sıçrama yapabilir.

Diriliş Ertuğrul ile milyonları etkileyen ve dünyanın farklı ülkelerinde de çok sayıda hayranı bulunan Engin Altan Düzyatan da yine kariyeri için çok önemli bir projeye başladı…

Barbaroslar dizisinin Türkiye’nin yurt dışındaki tanıtımına da önemli bir katkı yapması bekleniyor.