Üç Kız Kardeş Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Üç Kız Kardeş Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

528

İclal Aydın’ın satış rekoru kıran kitabı “Üç Kız Kardeş” ekranlarda izleyici ile buluşacağı günü bekliyor. Hem oyunculuğu hem de yazarlığı ile adından söz ettiren İclal Aydın dizide üç kardeşin hayatını ele alacak.


Üç Kız Kardeş Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Süreç Film’in hazırlıklarına başladığı “Üç Kız Kardeş” dizisi Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak. İclal Aydın’ın kitabı “Üç Kız Kardeş” senaristler tarafından dizi çekilerek Kasım ayında sete çıkacağı iddia ediliyor.

"Üç Kız Kardeş" dizisinde İclal Aydın da rol alacak.

İclal Aydın’ın  “Üç Kız Kardeş” ‘in annesi Nesrin hanıma can verecek. Dizinin yönetmenliğini Eda Tekgöz yapacak. İclal Aydın’ın  “Üç Kız Kardeş” kitabından esinlenerek hazırlanan dizinin oyuncu seçimleri hala sürmektedir.

İclal Aydın Kimdir?

İclal Aydın 14 Eylül 1971 tarihinde Nevşehir’de doğdu. İclal ayrın, oyuncu, gazeteci, sunucu ve yazardır. İlkokulu Ankara’da bitiren İclal Aydın liseyi Elazığ’da yatılı olarak okudu. İclal Aydın’ın anne babası boşanınca Ankara’ya gelerek liseyi Ankara'da Yenimahalle Mustafa Kemal Lisesi’nde okudu. Lise ve ortaokul senelerini yazarak ve tiyatro çalışmaları yaparak Ankara’da geçirdi ve daha sonra 1989 yılında Ankara Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü kazanarak üniversite eğitimine başladı. Öğrenimini 2.sınıfta yarıda bırakarak Almanya’da altı yıl profesyonel tiyatro yaptı. Almaya’ da hayatını sürdürebilmek için hem restoranda bulaşık yıkayarak çalıştı hem de tiyatro yaptı. Ardından Türkiye’ye dönerek TV projelerinde yapımcı-sunucu ve oyuncu olarak çalışmalarına devam etti.