Üç Kuruş dizisinde karakterler belli olmaya başladı!

Üç Kuruş dizisinde karakterler belli olmaya başladı!

376

Ay Yapım’ın Show TV için çekmeye hazırlandığı yeni dizisi Üç Kuruş için çalışmalar sürüyor. Dizide başrollerden birinde yer alacağı kesinleşen Uraz Kaygılaroğlu’nun rolü de belirginleşmeye başladı.

Üç Kuruş, üç farklı erkeğin hikayesini anlatacak. Dolayısıyla üç erkek karakter için de üç erkek başrole ihtiyaç var. Üç erkekten bugüne kadar kesinleşen sadece bir tek isim var, o isim de Uraz Kaygılaroğlu.

Kaygılaroğlu’nun Üç Kuruş’ta canlandıracağı karakterle ilgili bazı ipuçları gelmeye başladı. Bir polis, bir seri katil ve mafya üçgenindeki hikayede Kaygılaroğlu bir kumarhane patronunu canlandıracak.

Kaygılaroğlu’nun canlandıracağı Kartal karakteri, polis memuru Efe ve seri katil İrfan arasındaki bağlantı olacak. Dolayısıyla belli ki dizinin senaryosu bu üç erkeğin hikayesi üzerinden gelişecek.

Öte yandan Ay Yapım’ın patronu Kerem Çatay’ın oyuncu bulma konusunda biraz sıkıntı yaşadığı söyleniyor. Daha önce Çağatay Ulusoy ve Taner Ölmez’e götürdüğü teklifler reddedilen Çatay bu kez Ekin Koç’a yöneldi.